Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Walidator

Kategoria: Pozostałe
Producent: kilobit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.11.2010
Rozmiar: 15 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 7
Liczba pobrań: 256

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Walidator

Walidator to aplikacja sprawdzająca popularne ciągi cyfr, z którymi spotykamy się na co dzień. Mowa oczywiście o prywatnych numerach identyfikacyjnych, takich jak PESEL, NIP czy numer konta bankowego, których weryfikacja może przysporzyć nam bólu głowy. Nie będę pisać jakie mogą być konsekwencje niewłaściwego wpisania liczby. Walidator został stworzony z myślą o tym, aby unikać takich niebezpiecznych sytuacji.

Program udostępniany jest na licencji freeware(bezpłatnie), dodatkowymi atutami są: polski język, intuicyjna obsługa i prosty interfejs. Warto też dodać, że rozmiar pobieranego pliku to zaledwie 10 KB. Aplikacje odpalimy na wszystkich Windowsach, przy starszych systemach będzie wymagane zainstalowanie środowiska .NET Framework 2.0.

Cała mechanika programu, polega na mnożeniu odpowiednich cyfr z danego ciągu przez wagi. W ten sposób możemy sprawdzić: PESEL, NIP, REGON, Numer banku, Numer konta bankowego, Numer karty kredytowej, ISBN, ISMN, ISSN, EAN8, EAN13. Obecna aplikacja przeszła aktualizacje w 2010 roku.

Podobne Pozostałe

 • Notepad++

  Dostępny za darmo Notepad++ to doskonały edytor źródłowy dla programistów, który jest niesamowicie użytecznym narzędziem pracy.

 • TweakRAM

  Jeśli chcielibyście w szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób przyspieszyć pracę swojego komputera bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci RAM, wystarczy zainstalować niewielki ale jednocześnie skuteczny program o nazwie TweakRAM.

 • Toolbar Cleaner

  Toolbar Cleaner to proste w użyciu, darmowe narzedzie, dzieki któremu pozbędziemy się niechcianych pasków narzędziowych oraz niepotrzebnych dodatków z naszej przeglądarki internetowej.

 • Adobe Flash Player Uninstaller

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WalidatorAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie