Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Walidator

Kategoria: Pozostałe
Producent: kilobit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.11.2010
Rozmiar: 15 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 7
Liczba pobrań: 256

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Walidator

Walidator to aplikacja sprawdzająca popularne ciągi cyfr, z którymi spotykamy się na co dzień. Mowa oczywiście o prywatnych numerach identyfikacyjnych, takich jak PESEL, NIP czy numer konta bankowego, których weryfikacja może przysporzyć nam bólu głowy. Nie będę pisać jakie mogą być konsekwencje niewłaściwego wpisania liczby. Walidator został stworzony z myślą o tym, aby unikać takich niebezpiecznych sytuacji.

Program udostępniany jest na licencji freeware(bezpłatnie), dodatkowymi atutami są: polski język, intuicyjna obsługa i prosty interfejs. Warto też dodać, że rozmiar pobieranego pliku to zaledwie 10 KB. Aplikacje odpalimy na wszystkich Windowsach, przy starszych systemach będzie wymagane zainstalowanie środowiska .NET Framework 2.0.

Cała mechanika programu, polega na mnożeniu odpowiednich cyfr z danego ciągu przez wagi. W ten sposób możemy sprawdzić: PESEL, NIP, REGON, Numer banku, Numer konta bankowego, Numer karty kredytowej, ISBN, ISMN, ISSN, EAN8, EAN13. Obecna aplikacja przeszła aktualizacje w 2010 roku.

Podobne Pozostałe

 • Network Notepad

  Bezpłatny notes pozwalający tworzyć interaktywne diagramy sieci komputerowych. Program współdziała ze wszystkimi wersjami Windowsa.

 • Toolbar Cleaner

  Toolbar Cleaner to proste w użyciu, darmowe narzedzie, dzieki któremu pozbędziemy się niechcianych pasków narzędziowych oraz niepotrzebnych dodatków z naszej przeglądarki internetowej.

 • 360Amigo System Speedup Free

  360Amigo System Speedup Free to darmowa wersja znanego programu do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego Microsoft Windows, która oferuje sporą liczbę opcji mogących znacznie przyspieszyć działanie systemu i pracę komputera.

 • Simple Port Forwarding

  Simple Port Forwarding to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca szybkie przekierowanie i otwieranie portów na routerze, która większość operacji wykonuje automatycznie, a zadaniem użytkownika jest jedynie podanie niezbędnych danych do przekierowania, takich jak model routera, nazwa użytkownika, hasło dostępu, a także określenie który port ma zostać przekierowany lub ewentualnie otwarty i dla jakiej aplikacji.

 • Weryfikator

  Weryfikator to świetne, darmowe narzędzie idealne dla każdego kto ma problem z błędnym wpisywaniem numerów PIN, REGON itd.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WalidatorAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie