Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vista Transformation Pack 9.0.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Windows X’s Shrine
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.10.2009
Rozmiar: 26.82MB
System operacyjny: Windows XP, 2003
Liczba pobrań: 2405

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Vista Transformation Pack 9.0.1

Znudził ci się wygląd Windows XP? Chcesz by wyglądał nowocześnie? Zastosuj Vista Transformation Pack. Dzięki tej aplikacji wygląd starego systemu upodobni się do Windows Vista. Niestety, nie jest dostępny Vista Transformation Pack 9.0.1 po polsku. Autorzy rozpowszechniają Vista Transformation Pack 9.0.1 za free – ani pobranie ani używanie pakietu nie wiąże się z kosztami.

Przy pomocy Vista Transformation Pack 9.0.1 całkowicie zmienisz wygląd systemu. Otrzymasz nową kompozycję pulpitu, nowe ikonki, skórki, paski narzędzi, ekran bootowania, ekran powitalny, nowe style plików, okna dialogowe, schematy dźwiękowe, nowe tapety i kolorystykę. Zmiany nie są tylko kosmetyczne - Vista Transformation Pack zmienia całkowicie styl pulpitu, tak, aby był jak najbardziej upodobniony do Windows Vista. Instalując Vista Transformation Pack otrzymamy efekt Aero z przezroczystościami. Vista Transformation Pack dodaje boczny pasek zawierający widżety identyczne jak te w Windows Vista. Po instalacji pojawi się też funkcja wyświetlania miniaturek otwartych programów po najechaniu na kursorem myszki.

W najnowszej wersji 9.0.1 Vista Transformation Pack poprawiona została współpraca z Windows XP zaopatrzonym w Service Pack 3. Poprawiono kilka błędów uprzykrzających życie użytkownikom poprzednich wersji – błąd w wyświetlaniu strony startowej, błąd wyświetlania kursorów, błędy w wyświetlaniu czcionek na pulpicie i w paskach narzędzi i inne.

Warto wspomnieć, że decydując się na zastosowanie Vista Transformation Pack 9.0.1, download i instalację, ingerujemy w działanie systemu. Vista Transformation Pack 9.0.1 zużywa znaczną ilość zasobów systemowych, co może być szczególnie uciążliwe na starszych komputerach. Ponad to, Vista Transformation Pack 9.0.1 zmienia ważne wpisy w rejestrze a zmiany mogą być odwracalne tylko przez przeinstalowanie całego systemu Windows.

Licencja
Vista Transformation Pack 9.0.1 dostępny jest za darmo na licencji freeware.

Wymagania systemowe
Systemy, jakie można upiększyć programem Vista Transformation Pack 9.0.1 to Windows XP i 2003. Nie można użyć Vista Transformation Pack 9.0.1 na Windows 7 ale firma Windows X proponuje program Seven Transformation Pack, który przeobraża wygląd okienek w przypominający najnowszy Windows Seven. Vista Transformation Pack 9.0.1 w wersji pl nie jest dostępny. Nie zostało też udostępnione dla programu Vista Transformation Pack 9.0.1 spolszczenie.

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zainstalować Windows Vista a podoba ci się jego wygląd przetestuj Vista Transformation Pack 9.0.1. Do pobrania z naszego serwisu są dziesiątki innych programów pomagających zmienić i uatrakcyjnić wygląd twego komputera.

Podobne Pozostałe

 • Monitor Internetowy

  Monitor Internetowy JZK® X1 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiający kontrolowanie i zarządzanie połączeniami internetowymi w szybki i łatwy sposób.

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...

 • 4sync

  Przechowuj dane na wirtualnym serwerze i dziel się nimi ze znajomymi dzięki 4sync!

 • Toolbar Cleaner

  Toolbar Cleaner to proste w użyciu, darmowe narzedzie, dzieki któremu pozbędziemy się niechcianych pasków narzędziowych oraz niepotrzebnych dodatków z naszej przeglądarki internetowej.

 • Desktop Icon Toy

  Desktop Icon Toy to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na zarządzanie ikonami, które dostępne są z poziomu pulpitu systemowego. Aplikacja umożliwia między innymi podmianę standardowych ikon systemowych na takie, które najbardziej przypadną nam do gustu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vista Transformation Pack 9.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie