Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vista Transformation Pack 9.0.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Windows X’s Shrine
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.10.2009
Rozmiar: 26.82MB
System operacyjny: Windows XP, 2003
Liczba pobrań: 2409

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Vista Transformation Pack 9.0.1

Znudził ci się wygląd Windows XP? Chcesz by wyglądał nowocześnie? Zastosuj Vista Transformation Pack. Dzięki tej aplikacji wygląd starego systemu upodobni się do Windows Vista. Niestety, nie jest dostępny Vista Transformation Pack 9.0.1 po polsku. Autorzy rozpowszechniają Vista Transformation Pack 9.0.1 za free – ani pobranie ani używanie pakietu nie wiąże się z kosztami.

Przy pomocy Vista Transformation Pack 9.0.1 całkowicie zmienisz wygląd systemu. Otrzymasz nową kompozycję pulpitu, nowe ikonki, skórki, paski narzędzi, ekran bootowania, ekran powitalny, nowe style plików, okna dialogowe, schematy dźwiękowe, nowe tapety i kolorystykę. Zmiany nie są tylko kosmetyczne - Vista Transformation Pack zmienia całkowicie styl pulpitu, tak, aby był jak najbardziej upodobniony do Windows Vista. Instalując Vista Transformation Pack otrzymamy efekt Aero z przezroczystościami. Vista Transformation Pack dodaje boczny pasek zawierający widżety identyczne jak te w Windows Vista. Po instalacji pojawi się też funkcja wyświetlania miniaturek otwartych programów po najechaniu na kursorem myszki.

W najnowszej wersji 9.0.1 Vista Transformation Pack poprawiona została współpraca z Windows XP zaopatrzonym w Service Pack 3. Poprawiono kilka błędów uprzykrzających życie użytkownikom poprzednich wersji – błąd w wyświetlaniu strony startowej, błąd wyświetlania kursorów, błędy w wyświetlaniu czcionek na pulpicie i w paskach narzędzi i inne.

Warto wspomnieć, że decydując się na zastosowanie Vista Transformation Pack 9.0.1, download i instalację, ingerujemy w działanie systemu. Vista Transformation Pack 9.0.1 zużywa znaczną ilość zasobów systemowych, co może być szczególnie uciążliwe na starszych komputerach. Ponad to, Vista Transformation Pack 9.0.1 zmienia ważne wpisy w rejestrze a zmiany mogą być odwracalne tylko przez przeinstalowanie całego systemu Windows.

Licencja
Vista Transformation Pack 9.0.1 dostępny jest za darmo na licencji freeware.

Wymagania systemowe
Systemy, jakie można upiększyć programem Vista Transformation Pack 9.0.1 to Windows XP i 2003. Nie można użyć Vista Transformation Pack 9.0.1 na Windows 7 ale firma Windows X proponuje program Seven Transformation Pack, który przeobraża wygląd okienek w przypominający najnowszy Windows Seven. Vista Transformation Pack 9.0.1 w wersji pl nie jest dostępny. Nie zostało też udostępnione dla programu Vista Transformation Pack 9.0.1 spolszczenie.

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zainstalować Windows Vista a podoba ci się jego wygląd przetestuj Vista Transformation Pack 9.0.1. Do pobrania z naszego serwisu są dziesiątki innych programów pomagających zmienić i uatrakcyjnić wygląd twego komputera.

Podobne Pozostałe

 • Notepad++

  Dostępny za darmo Notepad++ to doskonały edytor źródłowy dla programistów, który jest niesamowicie użytecznym narzędziem pracy.

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • Weryfikator

  Weryfikator to świetne, darmowe narzędzie idealne dla każdego kto ma problem z błędnym wpisywaniem numerów PIN, REGON itd.

 • DriverEasy

  DriverEasy to niezwykle przydatna aplikacja, która zeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu najnowszych sterowników i pomoże przeprowadzić proces aktualizacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vista Transformation Pack 9.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie