Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Uninstall Tool 3.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: CrystalIdea Software Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 3,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 109

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Uninstall Tool 3.3

Uninstall Tool to bardzo przydatny program, który pomaga w oczyszczaniu komputera ze zbędnych i nieużywanych aplikacji. Ponad to ułatwia zarządzanie nimi, wyświetlając ich pełną listę, ze wszystkimi najistotniejszymi informacjami.

Program jest szybki, bezpieczny i posiada prosty interfejs, który nawet niezaawansowanym użytkownikom i sprawi problemów.
Install Tracker to jeden z komponentów prezentowanego programu. Umożliwia on pełne sprawdzanie aplikacji poprzez jej monitorowanie w systemie. Do daje użytkownikowi możliwość odinstalowania zarówno danego programu, jak i wszystkich, związanych z nim plików.

Producent nie zapomniał także o zaimplementowaniu menadżera odpowiedzialnego za zarządzenia zainstalowanymi aplikacjami.  Wersja testowa umożliwia 30 dniowe korzystanie z programu.

Podobne Pozostałe

 • Asystent Korporacja

  Asystent Korporacja 2011 11.9.15 jest pakietem narzędzi do prowadzenia firmy.Asystent Korporacja 2011 11.9.15 zawiera moduły wszystkich programów z serii Asystent, są to przede wszystkim: system CRM do zarządzania kontaktami z klientem.

 • Rufus

  Rufus to bardzo proste w użyciu narzędzie, które w szybki sposób pozwoli użytkownikowi na sformatowanie pamięci USB oraz stworzenie z nich bootowalnych obrazów ISO dla wybranych programów i aplikacji.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

 • MyDefrag

  MyDefrag to proste narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które w przeszłości było udostępniane pod nazwą JkDefrag.

 • StatBar

  StatBar to dość proste w użyciu ale jednocześnie niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu narzędzie. Za jego pomocą instalujemy specjalny pasek w górnej części ekranu, który informuje nas na bieżąco o wszystkich najważniejszych parametrach naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Uninstall Tool 3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie