Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Uninstall Tool 3.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: CrystalIdea Software Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 3,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 111

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Uninstall Tool 3.3

Uninstall Tool to bardzo przydatny program, który pomaga w oczyszczaniu komputera ze zbędnych i nieużywanych aplikacji. Ponad to ułatwia zarządzanie nimi, wyświetlając ich pełną listę, ze wszystkimi najistotniejszymi informacjami.

Program jest szybki, bezpieczny i posiada prosty interfejs, który nawet niezaawansowanym użytkownikom i sprawi problemów.
Install Tracker to jeden z komponentów prezentowanego programu. Umożliwia on pełne sprawdzanie aplikacji poprzez jej monitorowanie w systemie. Do daje użytkownikowi możliwość odinstalowania zarówno danego programu, jak i wszystkich, związanych z nim plików.

Producent nie zapomniał także o zaimplementowaniu menadżera odpowiedzialnego za zarządzenia zainstalowanymi aplikacjami.  Wersja testowa umożliwia 30 dniowe korzystanie z programu.

Podobne Pozostałe

 • StatBar

  StatBar to dość proste w użyciu ale jednocześnie niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu narzędzie. Za jego pomocą instalujemy specjalny pasek w górnej części ekranu, który informuje nas na bieżąco o wszystkich najważniejszych parametrach naszego komputera.

 • Rufus

  Rufus to bardzo proste w użyciu narzędzie, które w szybki sposób pozwoli użytkownikowi na sformatowanie pamięci USB oraz stworzenie z nich bootowalnych obrazów ISO dla wybranych programów i aplikacji.

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • Winstep Nexus Dock

  Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Uninstall Tool 3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie