Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TrayEverything 1.21

Kategoria: Pozostałe
Producent: Massimo Galbusera
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.10.2008
Rozmiar: 291 kB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 315

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TrayEverything 1.21

Dostępny za free TrayEverything to apliakc ja dla każdego użytkownika komputera. Dzięki jej działaniu możesz zminimalizować wszystkie uruchomione aplikacje do systemowego tray’a.  Chociaż nie ma TrayEverything po polsku, to jednak aplikacja jest dziecinnie łatwa i prosta w użyciu. Pokazuje Ci listę uruchomionych aplikacji, Ty zaś musisz tylko wskazać, które mają zostać zminimalizowane. Download TrayEverything polecany jest każdemu, kto tylko pracuje na wielu aplikacjach równocześnie. Jeśliu zaliczasz się do takich osób, spróbuj – nie kosztuje to oczywiście ani grosza, a pozwoli na lepszy komfort używania komputera.

Wypada jeszcze dodać, że programik doskonale współdziała ze wszystkimi systemami Windows. Zobacz także inne Narzędzia do pobrania.

Podobne Pozostałe

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.

 • SlimDrivers

  SlimDrivers jest aplikacją służącą do zarządzania sterownikami działającymi w systemie Windows.

 • CzasoWyłącznik

  CzasoWyłącznik to w pełni darmowe, proste w użyciu, polskie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zautomatyzować proces włączania/wyłączania lub ponownego logowanie się do komputera.

 • Monitor Internetowy

  Monitor Internetowy JZK® X1 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiający kontrolowanie i zarządzanie połączeniami internetowymi w szybki i łatwy sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TrayEverything 1.21Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie