Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TrayEverything 1.21

Kategoria: Pozostałe
Producent: Massimo Galbusera
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.10.2008
Rozmiar: 291 kB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 307

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TrayEverything 1.21

Dostępny za free TrayEverything to apliakc ja dla każdego użytkownika komputera. Dzięki jej działaniu możesz zminimalizować wszystkie uruchomione aplikacje do systemowego tray’a.  Chociaż nie ma TrayEverything po polsku, to jednak aplikacja jest dziecinnie łatwa i prosta w użyciu. Pokazuje Ci listę uruchomionych aplikacji, Ty zaś musisz tylko wskazać, które mają zostać zminimalizowane. Download TrayEverything polecany jest każdemu, kto tylko pracuje na wielu aplikacjach równocześnie. Jeśliu zaliczasz się do takich osób, spróbuj – nie kosztuje to oczywiście ani grosza, a pozwoli na lepszy komfort używania komputera.

Wypada jeszcze dodać, że programik doskonale współdziała ze wszystkimi systemami Windows. Zobacz także inne Narzędzia do pobrania.

Podobne Pozostałe

 • Weryfikator

  Weryfikator to świetne, darmowe narzędzie idealne dla każdego kto ma problem z błędnym wpisywaniem numerów PIN, REGON itd.

 • YUMI

  Pobierz za darmo YUMI służące do tworzenia bootowalnych nośników USB z systemami operacyjnymi!

 • .NET Framework Cleanup Tool

  .NET Framework Cleanup Tool to niewielki i niezwykle prosty w użyciu, darmowy program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wybranych przez użytkownika bibliotek typu .NET Framework.

 • Archivarius 3000

  Niedostępny za darmo Archivarius 3000 4.49 to program do efektywnego przeszukiwania korespondencji elektronicznej.

 • ManicTime

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program do śledzenia wszelkiej aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TrayEverything 1.21Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie