Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Toolbar Cleaner 1.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Visicom Media, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2013
Rozmiar: 1,15 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 124

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Toolbar Cleaner 1.1

Niechciane paski narzędziowe, tzw. toolbary w przeglądarce to zmora wielu posiadaczy pecetów. Mniejsze okno przeglądarki, wolniejsza praca, zaśmiecanie systemu to tylko kilka, z wielu działań, jakie powodują. Często ciężko jest się ich pozbyć.

Tutaj z pomocą przychodzi niewielkie, ale bardzo skuteczne narzędzie o nazwie Toolbar Cleaner. Jego zadanie to pozbycie się wspomnianych wcześniej, niechcianych toolbarów, komponentów typu BHO (Browser Helper Object) oraz różnego rodzaju rozszerzeń. Toolbar Cleaner współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami: Internet Explorer, Firefox oraz Google Chrome.

Łącznie w bazie programu znajduje się ponad 15 tysięcy przeróżnych komponentów, których możemy się w szybki i bezstresowy sposób pozbyć. Wśród nich znajdziemy między innymi: Conduit Toolbar, Yahoo Toolbar, Ask Toolbar, Google Toolbar, Bing Toolbar.

Ponadto intuicyjne menu aplikacji oferuje także opcje usuwania różnego rodzaju dodatków, które instalowane są razem z przeglądarką. Warto dodać, że narzędzie to dostępne jest wyłącznie w języku angielskim. Ale nieskomplikowane menu nie powinno sprawić problemu nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Podobne Pozostałe

 • Bluetooth Radar

  Bluetooth Radar to proste zarówno w działaniu, jak i w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zlokalizować wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth, które znajdują się w zasięgu naszego komputera.

 • Atomic Clock Sync

  W Internecie możemy napotkać wiele różnego rodzaju aplikacji. Zdecydowana większość z nich jest bardo użyteczna, jednak trafia się mnóstwo programów o wątpliwej przydatności, a także kuriozów, z którymi nie za bardzo wiadomo, co robić.

 • Simple Port Forwarding

  Simple Port Forwarding to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca szybkie przekierowanie i otwieranie portów na routerze, która większość operacji wykonuje automatycznie, a zadaniem użytkownika jest jedynie podanie niezbędnych danych do przekierowania, takich jak model routera, nazwa użytkownika, hasło dostępu, a także określenie który port ma zostać przekierowany lub ewentualnie otwarty i dla jakiej aplikacji.

 • Archivarius 3000

  Niedostępny za darmo Archivarius 3000 4.49 to program do efektywnego przeszukiwania korespondencji elektronicznej.

 • MyDefrag

  MyDefrag to proste narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które w przeszłości było udostępniane pod nazwą JkDefrag.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Toolbar Cleaner 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie