Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Toolbar Cleaner 1.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Visicom Media, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2013
Rozmiar: 1,15 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 123

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Toolbar Cleaner 1.1

Niechciane paski narzędziowe, tzw. toolbary w przeglądarce to zmora wielu posiadaczy pecetów. Mniejsze okno przeglądarki, wolniejsza praca, zaśmiecanie systemu to tylko kilka, z wielu działań, jakie powodują. Często ciężko jest się ich pozbyć.

Tutaj z pomocą przychodzi niewielkie, ale bardzo skuteczne narzędzie o nazwie Toolbar Cleaner. Jego zadanie to pozbycie się wspomnianych wcześniej, niechcianych toolbarów, komponentów typu BHO (Browser Helper Object) oraz różnego rodzaju rozszerzeń. Toolbar Cleaner współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami: Internet Explorer, Firefox oraz Google Chrome.

Łącznie w bazie programu znajduje się ponad 15 tysięcy przeróżnych komponentów, których możemy się w szybki i bezstresowy sposób pozbyć. Wśród nich znajdziemy między innymi: Conduit Toolbar, Yahoo Toolbar, Ask Toolbar, Google Toolbar, Bing Toolbar.

Ponadto intuicyjne menu aplikacji oferuje także opcje usuwania różnego rodzaju dodatków, które instalowane są razem z przeglądarką. Warto dodać, że narzędzie to dostępne jest wyłącznie w języku angielskim. Ale nieskomplikowane menu nie powinno sprawić problemu nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Podobne Pozostałe

 • StatBar

  StatBar to dość proste w użyciu ale jednocześnie niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu narzędzie. Za jego pomocą instalujemy specjalny pasek w górnej części ekranu, który informuje nas na bieżąco o wszystkich najważniejszych parametrach naszego komputera.

 • DriverEasy

  DriverEasy to niezwykle przydatna aplikacja, która zeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu najnowszych sterowników i pomoże przeprowadzić proces aktualizacji.

 • TweakRAM

  Jeśli chcielibyście w szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób przyspieszyć pracę swojego komputera bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci RAM, wystarczy zainstalować niewielki ale jednocześnie skuteczny program o nazwie TweakRAM.

 • Asystent Korporacja

  Asystent Korporacja 2011 11.9.15 jest pakietem narzędzi do prowadzenia firmy.Asystent Korporacja 2011 11.9.15 zawiera moduły wszystkich programów z serii Asystent, są to przede wszystkim: system CRM do zarządzania kontaktami z klientem.

 • Notepad++

  Dostępny za darmo Notepad++ to doskonały edytor źródłowy dla programistów, który jest niesamowicie użytecznym narzędziem pracy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Toolbar Cleaner 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie