Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SwitchNetConfig 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Omar Al Zabir
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 16 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 478

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis SwitchNetConfig 1.0

Dostępny za darmo SwitchNetConfig to świetne narzędzie przeznaczone dla użytkowników potrafiących tworzyć profile połączeń internetowych. Przydaje się to osobom często podróżującym z laptopem. Aplikacja ułatwia łączenie się z różnymi sieciami, pozwalając utworzyć osobny profil dla każdego połączenia. Download SwitchNetConfig przyda się każdemu, kto chce mieć szybki dostęp do sieci w każdym miejscu i czasie!

Chociaż nie ma wersji SwitchNetConfig po polsku, to jednak prosta obsługa sprawia, że nawet bez znajomości angielskiego doskonale sobie poradzisz z tym programem. Przekonaj się o tym samemu. Pobranie nic nie kosztuje. Zobacz także inne aplikacje w dziale Narzędzia.

Podobne Pozostałe

 • Launchy 2.5

  Launchy to program, który przyda się każde osobie pracującej na komputerze. Dlaczego? Powód jest prosty - zajęcie tego typu wiąże się z koniecznością otwierania przeróżnych programów i plików, jak sesje, projekty, aplikacje, dokumenty czy pliki audio i wideo.

 • Adobe Flash Player Uninstaller

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

 • Rufus

  Rufus to bardzo proste w użyciu narzędzie, które w szybki sposób pozwoli użytkownikowi na sformatowanie pamięci USB oraz stworzenie z nich bootowalnych obrazów ISO dla wybranych programów i aplikacji.

 • Your Uninstaller!

  Your Uninstaller! to niezwykle prosta w obsłudze i popularna na całym świecie aplikacja, która służy do odinstalowywania zbędnego oprogramowania ze środowiska Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SwitchNetConfig 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie