Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StrokeIt 0.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: TCB Networks and Security Systems, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.08.2011
Rozmiar: 137 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 209

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis StrokeIt 0.9

StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze. Nie chodzi tu jednak o gry i rozrywkę, ale o pracę. Narzędzie to zostało stworzone w celu pomocy i zaoszczędzenia czasu wszystkim zapracowanym. Możemy dzięki niemu przypisać odpowiednim ruchom myszki dane czynności, jak na przykład zamykanie aktywnego okienka, minimalizacja, itp. Dzięki temu StrokeIt 0.9 pozwoli znacząco usprawnić codzienne czynności wykonywane na komputerze. A ile to kosztuje? Najlepsze jest to, że kompletnie nic. Program jest całkowicie darmowy, podobnie jak i używanie go. A co więcej – nie potrzeba żadnej znajomości języka obcego do obsługi, ponieważ to edycja StrokeIt pl.

Wszystkie gesty myszką definiujemy sami. Możemy więc na przykład zadecydować, że wykonanie ruchu prawo - lewo – zrobienie kółka będzie oznaczać zamknięcie aktywnego okienka. Sam program ma już osiemdziesiąt gotowych gestów, dedykowanych pod wszystkie systemy Windows także konkretne pod nie aplikacje. Można je modyfikować wedle własnego uznania. Jak więc widać StrokeIt został pomyślany pod kątem maksymalnej funkcjonalności. Każdy przekona się o tym osobiście, pobierając program z tej właśnie strony. Należy jednak ostrzec, że jeśli mamy już jakiś zainstalowany program od obsługi gestów myszką, a nawet wtyczkę tego typu do przeglądarki, aplikacja może nie działać poprawnie. Jeśli więc pobierzemy darmowe StrokeIt, zalecane jest wyłączenie podobnie działających usług. Jeżeli natomiast nie posiadamy takich, wszystko będzie działać bez najmniejszych problemów. Można przekonać się o tym, pobierając program, co nie kosztuje ani grosza.

Podobne Pozostałe

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...

 • MyDefrag

  MyDefrag to proste narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które w przeszłości było udostępniane pod nazwą JkDefrag.

 • Gameplay Time Tracker

  Ciekawy i przydatny program pozwalający kontrolować czas spędzony z grami komputerowymi zainstalowanymi w systemie Windows.

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,

 • Bluetooth Radar

  Bluetooth Radar to proste zarówno w działaniu, jak i w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zlokalizować wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth, które znajdują się w zasięgu naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StrokeIt 0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie