Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StrokeIt 0.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: TCB Networks and Security Systems, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.08.2011
Rozmiar: 137 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 216

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis StrokeIt 0.9

StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze. Nie chodzi tu jednak o gry i rozrywkę, ale o pracę. Narzędzie to zostało stworzone w celu pomocy i zaoszczędzenia czasu wszystkim zapracowanym. Możemy dzięki niemu przypisać odpowiednim ruchom myszki dane czynności, jak na przykład zamykanie aktywnego okienka, minimalizacja, itp. Dzięki temu StrokeIt 0.9 pozwoli znacząco usprawnić codzienne czynności wykonywane na komputerze. A ile to kosztuje? Najlepsze jest to, że kompletnie nic. Program jest całkowicie darmowy, podobnie jak i używanie go. A co więcej – nie potrzeba żadnej znajomości języka obcego do obsługi, ponieważ to edycja StrokeIt pl.

Wszystkie gesty myszką definiujemy sami. Możemy więc na przykład zadecydować, że wykonanie ruchu prawo - lewo – zrobienie kółka będzie oznaczać zamknięcie aktywnego okienka. Sam program ma już osiemdziesiąt gotowych gestów, dedykowanych pod wszystkie systemy Windows także konkretne pod nie aplikacje. Można je modyfikować wedle własnego uznania. Jak więc widać StrokeIt został pomyślany pod kątem maksymalnej funkcjonalności. Każdy przekona się o tym osobiście, pobierając program z tej właśnie strony. Należy jednak ostrzec, że jeśli mamy już jakiś zainstalowany program od obsługi gestów myszką, a nawet wtyczkę tego typu do przeglądarki, aplikacja może nie działać poprawnie. Jeśli więc pobierzemy darmowe StrokeIt, zalecane jest wyłączenie podobnie działających usług. Jeżeli natomiast nie posiadamy takich, wszystko będzie działać bez najmniejszych problemów. Można przekonać się o tym, pobierając program, co nie kosztuje ani grosza.

Podobne Pozostałe

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,

 • Network Notepad

  Bezpłatny notes pozwalający tworzyć interaktywne diagramy sieci komputerowych. Program współdziała ze wszystkimi wersjami Windowsa.

 • Calculator Prompter

  Standardowy kalkulator systemowy, który dostępny jest w menu Akcesoria w systemie operacyjnym Windows niestety nie zawsze okazuje się wystarczający. Umożliwia bowiem skorzystanie jedynie z podstawowych funkcjonalności. Jeśli chcielibyśmy liczyć nieco bardziej skomplikowane równania, warto zwrócić uwagę na darmowy Calculator Prompter.

 • Asystent Korporacja

  Asystent Korporacja 2011 11.9.15 jest pakietem narzędzi do prowadzenia firmy.Asystent Korporacja 2011 11.9.15 zawiera moduły wszystkich programów z serii Asystent, są to przede wszystkim: system CRM do zarządzania kontaktami z klientem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StrokeIt 0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie