Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stickies 7.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Tom Revell
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 194

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Stickies 7.1

Stickies 7 to aplikacja, która przydać się może dosłownie wszystkim użytkownikom – zarówno tym bardzo zabieganym, jak i mniej. Każdy potrzebuje od czasu do czasu zapisać jakąś podręczną informację, wiadomość, itp., a program ten właśnie temu służy. Mamy tu do czynienia z wirtualnymi nalepkami, przypominającym te żółte karteczki, jakie możemy naklejać na lodówki i inne miejsca w domu, aby o niczym nie zapomnieć.

Stickies 7 to aplikacja darmowa. Można pobrać ją w każdej chwili z tej właśnie strony. Mamy tu dość duże opcje konfiguracyjne – od rozmiaru i koloru czcionki, po tworzenie listy znajomych wedle wybranej hierarchii, aż po ukrywanie nalepek i ujawnianie ich w odpowiednim czasie. Choć nie ma wydania Stickies 7 pl, obsługa jest dość prosta, więc każdy powinien sobie poradzić z obsługą aplikacji. Co wyróżnia ten program od innych wirtualnych nalepek, to możliwość przesyłania stworzonej karteczki przez serwer poczty SMTP lub sieć TCP/IP. Dodatkowo możemy też dodawać pliki dźwiękowe w formacie .wav, które będą towarzyszyć pojawianiu się karteczki na ekranie – dzięki temu na pewno nie przegapimy niczego. Oprócz tego możemy także ustalać stopień przeźroczystości danej karteczki i inne jej parametry.

Download Stickies 7 nie zajmuje dużo czasu – plik instalacyjny ma mniej niż 1 MB. Można więc spróbować działania programu w praktyce i zobaczyć, czy przyda się w codziennej pracy z komputerem. Jeśli ktoś wolałby mieć wszystko po polsku, można sprawdzić, czy w sieci nie zostało opublikowane jakieś spolszczenia do programu. Zachęcamy zatem do zapoznania się z tą aplikacją w praktyce.

Podobne Pozostałe

 • .NET Framework Cleanup Tool

  .NET Framework Cleanup Tool to niewielki i niezwykle prosty w użyciu, darmowy program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wybranych przez użytkownika bibliotek typu .NET Framework.

 • StrokeIt

  StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze.

 • 360Amigo System Speedup Free

  360Amigo System Speedup Free to darmowa wersja znanego programu do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego Microsoft Windows, która oferuje sporą liczbę opcji mogących znacznie przyspieszyć działanie systemu i pracę komputera.

 • SHAREit

  Bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze program do szybkiego i bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy komputerem i urządzeniami mobilnymi.

 • AllOff

  Energia elektryczna staje się coraz droższa. Jej oszczędzanie wydaje się więc czynnością naturalną. Oszczędzać prąd możemy także w czasie korzystania z naszego komputera. Pomoże nam w tym darmowe narzędzie o nazwie Alloff.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Stickies 7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie