Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Simple Port Forwarding 3.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: PcWinTech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.05.2011
Rozmiar: 4,8 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 178

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Simple Port Forwarding 3.2

Simple Port Forwarding to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca szybkie przekierowanie i otwieranie portów na routerze, która większość operacji wykonuje automatycznie, a zadaniem użytkownika jest jedynie podanie niezbędnych danych do przekierowania, takich jak model routera, nazwa użytkownika, hasło dostępu, a także określenie który port ma zostać przekierowany lub ewentualnie otwarty i dla jakiej aplikacji. W porównaniu do innych aplikacji tego typu,  Simple Port Forwarding działa w dużym stopniu z przeglądarkami, a nie z samym routerem, dlatego jego konfiguracja jest bardzo prosta. Aplikacja zawiera bazę ponad 1700 różnych routerów, stając się w ten sposób jednym z najlepszych, darmowych programów tego typu.

Simple Port Forwarding to niezbędne narzędzie dla wszystkich użytkowników, którzy mają problem z połączeniem się np. w grach czy programach P2P z innymi użytkownikami. Aplikacja zawiera wbudowaną bazę ponad 700 różnych profili programów i gier, wraz z portami, które są wymagane do gry, dzięki czemu użytkownicy mogą zaoszczędzić sporo czasu i jeszcze szybciej dokonać zmian w routerze, tak aby rozgrywka sieciowa czy wymiana plików była możliwa. Program jest bardzo często aktualizowany, dlatego też baza obsługiwanych routerów wciąż się zmienia. Użytkownik ma też zawsze możliwość zgłosić niezidentyfikowany router twórcom programu, tak aby w następnej wersji już był obsługiwany. Download Simple Port Forwarding to doskonały pomysł w przypadku gdy mamy problemu z portami i chcemy je przekierować. Aplikacja jest darmowa i dostępna po polsku, chociaż samo tłumaczenie pozostawia sporo do życzenia.

Podobne Pozostałe

 • 360Amigo System Speedup Free

  360Amigo System Speedup Free to darmowa wersja znanego programu do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego Microsoft Windows, która oferuje sporą liczbę opcji mogących znacznie przyspieszyć działanie systemu i pracę komputera.

 • DriverEasy

  DriverEasy to niezwykle przydatna aplikacja, która zeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu najnowszych sterowników i pomoże przeprowadzić proces aktualizacji.

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)

 • StatBar

  StatBar to dość proste w użyciu ale jednocześnie niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu narzędzie. Za jego pomocą instalujemy specjalny pasek w górnej części ekranu, który informuje nas na bieżąco o wszystkich najważniejszych parametrach naszego komputera.

 • CzasoWyłącznik

  CzasoWyłącznik to w pełni darmowe, proste w użyciu, polskie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zautomatyzować proces włączania/wyłączania lub ponownego logowanie się do komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Simple Port Forwarding 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie