Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Simple Port Forwarding 3.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: PcWinTech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.05.2011
Rozmiar: 4,8 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 180

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Simple Port Forwarding 3.2

Simple Port Forwarding to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca szybkie przekierowanie i otwieranie portów na routerze, która większość operacji wykonuje automatycznie, a zadaniem użytkownika jest jedynie podanie niezbędnych danych do przekierowania, takich jak model routera, nazwa użytkownika, hasło dostępu, a także określenie który port ma zostać przekierowany lub ewentualnie otwarty i dla jakiej aplikacji. W porównaniu do innych aplikacji tego typu,  Simple Port Forwarding działa w dużym stopniu z przeglądarkami, a nie z samym routerem, dlatego jego konfiguracja jest bardzo prosta. Aplikacja zawiera bazę ponad 1700 różnych routerów, stając się w ten sposób jednym z najlepszych, darmowych programów tego typu.

Simple Port Forwarding to niezbędne narzędzie dla wszystkich użytkowników, którzy mają problem z połączeniem się np. w grach czy programach P2P z innymi użytkownikami. Aplikacja zawiera wbudowaną bazę ponad 700 różnych profili programów i gier, wraz z portami, które są wymagane do gry, dzięki czemu użytkownicy mogą zaoszczędzić sporo czasu i jeszcze szybciej dokonać zmian w routerze, tak aby rozgrywka sieciowa czy wymiana plików była możliwa. Program jest bardzo często aktualizowany, dlatego też baza obsługiwanych routerów wciąż się zmienia. Użytkownik ma też zawsze możliwość zgłosić niezidentyfikowany router twórcom programu, tak aby w następnej wersji już był obsługiwany. Download Simple Port Forwarding to doskonały pomysł w przypadku gdy mamy problemu z portami i chcemy je przekierować. Aplikacja jest darmowa i dostępna po polsku, chociaż samo tłumaczenie pozostawia sporo do życzenia.

Podobne Pozostałe

 • Uninstall Tool

  Pobierz Uninstall Tool do odinstalowywania zbędnych aplikacji!

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.

 • Asystent Korporacja

  Asystent Korporacja 2011 11.9.15 jest pakietem narzędzi do prowadzenia firmy.Asystent Korporacja 2011 11.9.15 zawiera moduły wszystkich programów z serii Asystent, są to przede wszystkim: system CRM do zarządzania kontaktami z klientem.

 • Weryfikator

  Weryfikator to świetne, darmowe narzędzie idealne dla każdego kto ma problem z błędnym wpisywaniem numerów PIN, REGON itd.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller - świetny, darmowy program, który z powodzeniem może zastąpić nie zawsze działające po naszej myśli systemowe narzędzie do odinstalowywania gier i programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Simple Port Forwarding 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie