Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

save2pc Light 3.56

Kategoria: Pozostałe
Producent: FDRLab, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.09.2009
Rozmiar: 1.4MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1221

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis save2pc Light 3.56

­save2pc to program służący do pobierania plików z serwisów Youtube. Ściągnięte pliki wideo zapisywane są na dysku w formacie AVI, MPEG lub FLV. Najnowszy save2pc light posiada intuicyjny interfejs, który umożliwi szybkie wdrożenie do obsługi programu nawet największym laikom. Prostota obsługi pozwala zapomnieć, że nie ma save2pc light w wersji pl. Wszystko, co należy zrobić to skopiować adres internetowy z przeglądarki i wkleić go do odpowiedniego okna w programie. Nie można używać save2pc light do pobrania kilku plików równocześnie. Jeśli ściągnięte pliki nie mają obrazu tylko sam dźwięk prawdopodobne jest, że nie masz zainstalowanych najnowszych kodeków. Nie jest, niestety, dostępne save2pc light po polsku. Nie ma także dla save2pc light pliku spolszczenie. Ściągnij save2pc light i pobierz każdy plik wideo w YouTube.

save2pc light nie ma full opcji gdyż save2pc jest dostępne w dwóch zaawansowanych wersjach std i pro. Obie te wersje umożliwiają (w przeciwieństwie do save2pc light) download plików z GodTube, Tangle, Vimeo, Google Video, Myspace Video, Break.com, DailyMotion.com, TeacherTube.com, Blip.tv, Guba.com oraz z wybranych serwisów dla dorosłych. W przeciwieństwie do save2pc light w wersji pro i std można ściągać kilka plików równocześnie. W wersjach tych można także konwertować pliki na iPod, iPhone, palmtopy, konsole i komórki, przeglądać pliki wideo z poziomu programu oraz konwertować pliki wideo do formatów MOV, MP4, 3GP, MP3, WAV. W przeciwieństwie do całkowicie darmowego save2pc light istnieją pliki trial dla rozszerzonych, płatnych wersji save2pc. Wszystkie wersje save2pc posiadają certyfikaty bezpieczeństwa – są wolne od wirusów, elementów szpiegowskich i adware.

Licencja
save2pc light jest freeware. save2pc light jest za darmo w stu procentach. Save2pc w wersji std i ­pro kosztują odpowiednio 80pln oraz 106pln.

Wymagania
Systemy operacyjne, na których można używać save2pc to Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista. Oficjalnie save2pc light na Windows 7 pojawi się dopiero w czasie oficjalnej premiery nowego systemu Windows.

Jeśli chcesz sprawdzić możliwości save2pc light ściągnij go z naszego serwisu klikając na zielony przycisk „pobierz teraz”. save2pc light jest free. W naszym dziale Internet oprócz save2pc light znajdziesz inne programy pozwalające pobierać pliki wideo z sieci, z najpopularniejszych serwisów. ­Zobacz najnowszą wersję aplikacji tutaj: ­save2pc Light

Podobne Pozostałe

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie

 • Bluetooth Radar

  Bluetooth Radar to proste zarówno w działaniu, jak i w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zlokalizować wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth, które znajdują się w zasięgu naszego komputera.

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: save2pc Light 3.56Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie