Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Punkbuster

Kategoria: Pozostałe
Producent: Even Balance Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 44377

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Punkbuster

Punkbuster to bardzo użyteczna aplikacja dla wszystkich graczy, którzy preferują zabawy w trybie wieloosobowym – a zwłaszcza shootery. Jest to specjalny system blokujący wprowadzanie do gier multiplayer cheatów. Nadto zadaniem aplikacji jest bronieniem rozgrywki przed hakowaniem. Download Punkbuster jest całkowicie darmowy i jeśli jeszcze nie masz tej aplikacji, czas najwyższy się w nią zaopatrzyć. Oto kilka powodów, dlaczego.

Zacznijmy od tego, że Punkbuster jest cały czas aktualizowany i poszerza się lista gier, które mogą korzystać z jego wsparcia. Update Punkbuster wykonywany jest automatycznie, więc nie musisz kłopotać się o sprawdzanie aktualizacji. Również każdy patch Punkbuster pobierany jest przez samą aplikację. Dlatego wystarczy pobrać programik raz, zainstalować go i będzie działać zawsze. Oczywiście będziesz informowany o każdym dokonaniu aktualizacji.

Aplikacja ta obsługuje wiele tytułów. Pełna ich lista znajduje się na stronie programu, dlatego też wymienimy najbardziej popularne, ponieważ obejmuje ona kilkadziesiąt pozycji. Jeśli jesteś miłośnikiem najbardziej znanej strzelaniny z okresu II Wojny Światowej, możesz więc używać Punkbuster przy Call od Duty. Program Punkbuster obsługuje też Call of Duty 2, Call of Duty 4 i World at War. Znajdziesz także pośród gier obsługiwanych przez Punkbuster Battlefield 2, czyli największego rywala serii CoD. Jeśli chcesz mieć pewność, że inni gracze nie oszukują i walka toczy się uczciwie, pobierz ten program!

Aplikacja ta przeznaczona jest również i dla starszych tytułów, tak więc możemy zabezpieczać się przed oszustwami za pomocą Punkbuster grając w Wolfenstein. Na liście znajduje się i Far Cry, a także gry wyścigowe, jak choćby Need for Speed Prostreet czy Need for speeed Undercover. Punkbuster działa z Crysis – jeśli lubisz walkę z innymi odzianymi w futurystyczne kombinezony graczami, powinieneś się w niego zaopatrzyć.  Dzięki temu masz pewność, że nikt niespodziewanie nie zdobędzie podejrzanie dużej liczby punktów.

Na liście gier zgodnych z Punkbuster jest i Quake 3, Quake 4 oraz Quake Live. Prócz starszych produkcji są tu i najnowsze – używa się Punkbuster w BD2 (Bad Company 2). Aplikacja Punkbuster likwiduje problem nieuczciwych graczy, stąd tez cieszy się coraz większym uznaniem i powodzeniem.  Niejeden server ma Punkbuster, dzięki czemu możesz mieć pewność, że rozgrywka będzie przebiegać uczciwie. Wiele z wychodzących gier ma od razu plik instalacyjny PB na płycie.

Każdy miłośnik multiplayer powinien ściągnąć tą użyteczną aplikację. Wykonaj zatem download Punkbuster jeśli lubisz CoD2, America’s Army, Rainbow Six i inne tego typu zabawy. Oczywiście zalecane jest używane Punkbuster przy CoD4, które uchodzi za najbardziej popularny sieciowy shooter wszechczasów.

Oczywiście Punbuster działa z Vista i XP. Nie ma także problemów z używaniem Punkbuster przy Windows 7. Istnieje również wersja Punkbuster pod Linux. Jeśli będziesz szukać opinii użytkowników na jego temat, uważnie wpisuj nazwę w wyszukiwarkę, bowiem często odnotowuje się błędne frazy, jak punkbusted, punk buster, czy punkbusters.

Warto zauważyć, że cała popularna seria Battlefield korzysta z tej aplikacji. Możesz więc być pewien, że Punkbuster w Battlefield Heroes zapewni uczciwość rozgrywki. Nie czekaj więc, tylko zacznij używać tej aplikacji! Punkbuster client jest dostępny w każdej chwili bez żadnych opłat. Pobierz go i bądź pewien, że uczestniczysz w uczciwej rozgrywce. Na polu bitwy powinny decydować umiejętności i celne oko, nie zaś oszustwa, prawda?

Podobne Pozostałe

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

 • ManicTime

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program do śledzenia wszelkiej aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • Gameplay Time Tracker

  Ciekawy i przydatny program pozwalający kontrolować czas spędzony z grami komputerowymi zainstalowanymi w systemie Windows.

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Punkbuster

dodał: ~tajemniczy gość , 09.11.2010

dobrze mówi

dodał: ~bbandi , 31.03.2010

Piszecie tu że nie ma problemów z używaniem programu na win7, bzdura! problemy są mam oryginalnego bad company 2 i mnie wywala z serwerów przez tego punkbustera, na viście wszystko chodziło jak należy. Wystarczy poczytać na forach ilu to ludzi się boryka z tym problemem.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie