Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerStrip 3.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: EnTech Taiwan
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.06.2011
Rozmiar: 1,35 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 228

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PowerStrip 3.9

PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów. Program oferuje użytkownikom dostęp do ponad 500 różnych ustawień karty graficznej oraz monitora i jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku marek produkujących tego typu urządzenia, z Radeonem i Nvidia na czele. Aplikacja umożliwia również ustawienie nominalnej częstotliwości odświeżania dla danej rozdzielczości, która będzie wyświetlana zawsze i nie zmieniana, np. przez ustawienia danej gry czy też uruchamianego programu. Ponadto program oferuje, m.in. liczne narzędzia diagnostyczne, możliwość konfiguracji PCIe i AGP, dekodowanie EDID, a także opcje związane z optymalizacją pamięci fizycznej. Download PowerStrip za darmo jest dostępny jedynie w wersji demo, która pozwala na zapoznanie się z najważniejszymi funkcjami tego programu. Na szczęście jest on za to dostępny w polskiej wersji językowej. Program powinien być używany jedynie przez użytkowników znających się na rzeczy, gdyż nieumiejętne operowanie jego funkcjami może doprowadzić do uszkodzenia systemu, a nawet komputera. 

Podobne Pozostałe

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • 4t Tray Minimizer

  4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a.

 • GTK+ 2.6 Runtime Environment

  Pobierz GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za darmo. GTK+ 2.18.5 Runtime Environment jest niezbędny do uruchamiania niektórych programów. Free download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Launchy 2.5

  Launchy to program, który przyda się każde osobie pracującej na komputerze. Dlaczego? Powód jest prosty - zajęcie tego typu wiąże się z koniecznością otwierania przeróżnych programów i plików, jak sesje, projekty, aplikacje, dokumenty czy pliki audio i wideo.

 • AllOff

  Energia elektryczna staje się coraz droższa. Jej oszczędzanie wydaje się więc czynnością naturalną. Oszczędzać prąd możemy także w czasie korzystania z naszego komputera. Pomoże nam w tym darmowe narzędzie o nazwie Alloff.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerStrip 3.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie