Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerStrip 3.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: EnTech Taiwan
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.06.2011
Rozmiar: 1,35 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 227

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PowerStrip 3.9

PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów. Program oferuje użytkownikom dostęp do ponad 500 różnych ustawień karty graficznej oraz monitora i jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku marek produkujących tego typu urządzenia, z Radeonem i Nvidia na czele. Aplikacja umożliwia również ustawienie nominalnej częstotliwości odświeżania dla danej rozdzielczości, która będzie wyświetlana zawsze i nie zmieniana, np. przez ustawienia danej gry czy też uruchamianego programu. Ponadto program oferuje, m.in. liczne narzędzia diagnostyczne, możliwość konfiguracji PCIe i AGP, dekodowanie EDID, a także opcje związane z optymalizacją pamięci fizycznej. Download PowerStrip za darmo jest dostępny jedynie w wersji demo, która pozwala na zapoznanie się z najważniejszymi funkcjami tego programu. Na szczęście jest on za to dostępny w polskiej wersji językowej. Program powinien być używany jedynie przez użytkowników znających się na rzeczy, gdyż nieumiejętne operowanie jego funkcjami może doprowadzić do uszkodzenia systemu, a nawet komputera. 

Podobne Pozostałe

 • Adobe Flash Player Uninstaller

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

 • CzasoWyłącznik

  CzasoWyłącznik to w pełni darmowe, proste w użyciu, polskie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zautomatyzować proces włączania/wyłączania lub ponownego logowanie się do komputera.

 • Toolbar Cleaner

  Toolbar Cleaner to proste w użyciu, darmowe narzedzie, dzieki któremu pozbędziemy się niechcianych pasków narzędziowych oraz niepotrzebnych dodatków z naszej przeglądarki internetowej.

 • 4sync

  Przechowuj dane na wirtualnym serwerze i dziel się nimi ze znajomymi dzięki 4sync!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerStrip 3.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie