Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Origin 9.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: Electronic Arts
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.10.2011
Data modyfikacji: 28.01.2013
Rozmiar: 11 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7951

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Origin 9.4

Origin jest aplikacją scalającą wszystkie gry wydane przez studio EA. Posiadając konto Origin mamy możliwość grania oraz kupowania gier. Program udostępnia również nakładki do gier, które umożliwiają rozmowę z innymi graczami przez Internet a w niektórych przypadkach przeglądanie stron internetowych. Dzięki funkcjom społecznościowym mamy możliwość tworzenia profilu, rozmowy przez sieć, udostępniania gier czy dołączania do gier przyjaciół i znajomych. Dzięki tej aplikacji możemy w prosty sposób pobierać, instalować i grać w gry. Posiadając tą aplikację i mając w niej bibliotekę swoich gier, mamy do nich dostęp z dowolnego komputera czy miejsca na świecie.

Najnowsza wersja oprogramowania została dodatkowo wzbogacona o możliwość zmiany hasła z poziomu menu ustawień. Nowością jest przechowywanie plików w sieci oraz ich synchronizacja, dzięki temu możemy kontynuować naszą grę na innym komputerze bez konieczności zaczynania jej od początku. W samej grze mamy teraz funkcję sklepu oraz możliwość importowania kontaktów z innych gier. Usprawnione zostało również samo wyszukiwanie znajomych, dodana została możliwość kontaktu z działem obsługi klienta. Do ważniejszych nowości należy zaliczyć  możliwość naprawy uszkodzonych instalacji gier. Mamy tu również możliwość pobierania darmowych gier.

Podobne Pozostałe

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • 4sync

  Przechowuj dane na wirtualnym serwerze i dziel się nimi ze znajomymi dzięki 4sync!

 • StrokeIt

  StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze.

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • Network Notepad

  Bezpłatny notes pozwalający tworzyć interaktywne diagramy sieci komputerowych. Program współdziała ze wszystkimi wersjami Windowsa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Origin 9.4

dodał: ~gracz , 16.07.2012

no zgadzam sie

dodał: ~Jacek , 23.12.2011

Jak zwykle wymyślają jakieś programy żeby tylko człowiekowi utrudnić życie. Co ja teraz powiem synowi? Że nie może zagrać w fife, bo nie mamy internetu na laptopie i nie mamy ogrinu? Świetnie.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie