Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Notepad++ 6.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: N++ Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Data modyfikacji: 04.02.2013
Rozmiar: 5,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1521

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Notepad++ 6.3

Notepad++ to bardzo użyteczna aplikacja dla każdego, kto tylko zajmuje się programowaniem. Jest to program stworzony w języku C++, a lista obsługiwanych języków jest dość duża. Poczynając od C, przez Java, C#, XML, HTML, PHP, JavaScript, RC resource file, makefile, ASCII pliki art (rozszerzenia .nfo , screenshot1, screenshot2), doxygen, po pliki pliki INI, pliki BATCH, ASP, VB/VBS źródła plików, SQL, Objective-C, CSS, Pascal, Perl, Python, Lua, TCL, Assembler, Ruby, Lisp, Scheme, Properties, Diff, Smalltalk, Postscript i VHDL. Jak każdy edytor, tak i ten ma kolorowanie ważnych wyrazów oraz oznaczanie błędów.

Download Notepad++ pewnością ułatwi życie każdemu programiście. Mamy tu numerowanie linii, podświetlanie aktualnie używanych, a także możliwość tworzenia makropoleceń. Praca z wieloma plikami to również nie problem. Dodatkowo da się także podpiąć do niego kompilatory, dzięki czemu można pracować z nim nad naprawdę dużymi projektami. Istnieje edycja Notapad++ wyłącznie na Windows, nie ma wydania programu na inne systemy operacyjne. Warto zauważyć, że plik instalacyjny ma ledwie 4,16 MB, więc pobieranie programu to zaledwie chwila.

Jest to aplikacja w pełni darmowa, jeśli jednak ktoś uzna, że jej twórca zasłużył na nagrodę, może dokonać dowolnej dotacji na jego rzecz. Suma przekazu pieniężnego jest dowolna. Oczywiście nie jest to czynność obowiązkowa, jednak jeżeli ktoś czaiłby uhonorować autora aplikacji, może to zrobić. A czy warto? Wystarczy pobrać Notepad++ i przekonać się o tym samemu. Na zachętę wypada dodać, że to jedne z najlepszych na świecie programów tego typu!

Podobne Pozostałe

 • GTK+ 2.6 Runtime Environment

  Pobierz GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za darmo. GTK+ 2.18.5 Runtime Environment jest niezbędny do uruchamiania niektórych programów. Free download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Asystent Korporacja

  Asystent Korporacja 2011 11.9.15 jest pakietem narzędzi do prowadzenia firmy.Asystent Korporacja 2011 11.9.15 zawiera moduły wszystkich programów z serii Asystent, są to przede wszystkim: system CRM do zarządzania kontaktami z klientem.

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)

 • Monitor Internetowy

  Monitor Internetowy JZK® X1 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiający kontrolowanie i zarządzanie połączeniami internetowymi w szybki i łatwy sposób.

 • Advanced Uninstaller PRO

  Advanced Uninstaller PRO to dość zaawansowane ale jednocześnie proste w użyciu narzędzie, które służy do odinstalowywanie różnego rodzaju gier i aplikacji z pamięci naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Notepad++ 6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie