Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Notepad++ 6.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: N++ Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Data modyfikacji: 04.02.2013
Rozmiar: 5,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1525

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Notepad++ 6.3

Notepad++ to bardzo użyteczna aplikacja dla każdego, kto tylko zajmuje się programowaniem. Jest to program stworzony w języku C++, a lista obsługiwanych języków jest dość duża. Poczynając od C, przez Java, C#, XML, HTML, PHP, JavaScript, RC resource file, makefile, ASCII pliki art (rozszerzenia .nfo , screenshot1, screenshot2), doxygen, po pliki pliki INI, pliki BATCH, ASP, VB/VBS źródła plików, SQL, Objective-C, CSS, Pascal, Perl, Python, Lua, TCL, Assembler, Ruby, Lisp, Scheme, Properties, Diff, Smalltalk, Postscript i VHDL. Jak każdy edytor, tak i ten ma kolorowanie ważnych wyrazów oraz oznaczanie błędów.

Download Notepad++ pewnością ułatwi życie każdemu programiście. Mamy tu numerowanie linii, podświetlanie aktualnie używanych, a także możliwość tworzenia makropoleceń. Praca z wieloma plikami to również nie problem. Dodatkowo da się także podpiąć do niego kompilatory, dzięki czemu można pracować z nim nad naprawdę dużymi projektami. Istnieje edycja Notapad++ wyłącznie na Windows, nie ma wydania programu na inne systemy operacyjne. Warto zauważyć, że plik instalacyjny ma ledwie 4,16 MB, więc pobieranie programu to zaledwie chwila.

Jest to aplikacja w pełni darmowa, jeśli jednak ktoś uzna, że jej twórca zasłużył na nagrodę, może dokonać dowolnej dotacji na jego rzecz. Suma przekazu pieniężnego jest dowolna. Oczywiście nie jest to czynność obowiązkowa, jednak jeżeli ktoś czaiłby uhonorować autora aplikacji, może to zrobić. A czy warto? Wystarczy pobrać Notepad++ i przekonać się o tym samemu. Na zachętę wypada dodać, że to jedne z najlepszych na świecie programów tego typu!

Podobne Pozostałe

 • Your Uninstaller!

  Your Uninstaller! to niezwykle prosta w obsłudze i popularna na całym świecie aplikacja, która służy do odinstalowywania zbędnego oprogramowania ze środowiska Windows.

 • Desktop Icon Toy

  Desktop Icon Toy to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na zarządzanie ikonami, które dostępne są z poziomu pulpitu systemowego. Aplikacja umożliwia między innymi podmianę standardowych ikon systemowych na takie, które najbardziej przypadną nam do gustu.

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,

 • 4t Tray Minimizer

  4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a.

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Notepad++ 6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie