Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Network Notepad 4.8

Kategoria: Pozostałe
Producent: Jason Green
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 2.68 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 571

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Network Notepad 4.8

Dostępny na tej stronie za darmo Network Notepad 4.8 to rzecz użyteczna dla każdego, kto podłącza kilka komputerów ze sobą. Aplikacja ta to interaktywny notes, dzięki któremu tworzysz diagramy sieci. Możesz więc łatwo i sprawnie zaplanować wszystkie połączenia.  Chociaż Network Notepad 4.8 nie jest po polsku, to jednak ma tak przejrzysty interfejs, że nawet początkujący użytkownik  nie powinien mieć problemów z jego używaniem. Diagramy możesz zapisać w formacie opartym na tekście.

Wykonaj download Network Notepad 4.8, aby stworzyć sieć komputerową w domu lub pracy. Lepszej pomocy w sieci nie znajdziesz – przekonaj się o tym samemu. Nie będzie Cię to kosztować ani grosza! Zobacz także podobne aplikacje w dziale Narzędzia.

Podobne Pozostałe

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...

 • Desktop Icon Toy

  Desktop Icon Toy to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na zarządzanie ikonami, które dostępne są z poziomu pulpitu systemowego. Aplikacja umożliwia między innymi podmianę standardowych ikon systemowych na takie, które najbardziej przypadną nam do gustu.

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,

 • Stickies

  Stickies 7 to aplikacja, która przydać się może dosłownie wszystkim użytkownikom – zarówno tym bardzo zabieganym, jak i mniej.

 • Adobe Flash Player Uninstaller


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Network Notepad 4.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie