Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Network Notepad 4.8

Kategoria: Pozostałe
Producent: Jason Green
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 2.68 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 566

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Network Notepad 4.8

Dostępny na tej stronie za darmo Network Notepad 4.8 to rzecz użyteczna dla każdego, kto podłącza kilka komputerów ze sobą. Aplikacja ta to interaktywny notes, dzięki któremu tworzysz diagramy sieci. Możesz więc łatwo i sprawnie zaplanować wszystkie połączenia.  Chociaż Network Notepad 4.8 nie jest po polsku, to jednak ma tak przejrzysty interfejs, że nawet początkujący użytkownik  nie powinien mieć problemów z jego używaniem. Diagramy możesz zapisać w formacie opartym na tekście.

Wykonaj download Network Notepad 4.8, aby stworzyć sieć komputerową w domu lub pracy. Lepszej pomocy w sieci nie znajdziesz – przekonaj się o tym samemu. Nie będzie Cię to kosztować ani grosza! Zobacz także podobne aplikacje w dziale Narzędzia.

Podobne Pozostałe

 • DriverEasy

  DriverEasy to niezwykle przydatna aplikacja, która zeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu najnowszych sterowników i pomoże przeprowadzić proces aktualizacji.

 • KM Wakeup

  KM Wakeup 1.6 to bardzo użyteczna aplikacja dla posiadaczy systemów Windows, którzy pracują na komputerze. Ten niewielki, ważący zaledwie 2,75 MB programik pozwoli na automatyczne wyłączenie komputera.

 • CzasoWyłącznik

  CzasoWyłącznik to w pełni darmowe, proste w użyciu, polskie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zautomatyzować proces włączania/wyłączania lub ponownego logowanie się do komputera.

 • Calculator Prompter

  Standardowy kalkulator systemowy, który dostępny jest w menu Akcesoria w systemie operacyjnym Windows niestety nie zawsze okazuje się wystarczający. Umożliwia bowiem skorzystanie jedynie z podstawowych funkcjonalności. Jeśli chcielibyśmy liczyć nieco bardziej skomplikowane równania, warto zwrócić uwagę na darmowy Calculator Prompter.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller - świetny, darmowy program, który z powodzeniem może zastąpić nie zawsze działające po naszej myśli systemowe narzędzie do odinstalowywania gier i programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Network Notepad 4.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie