Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyDefrag 4.2.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Emiel Wieldraaijer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.10.2009
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 319

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MyDefrag 4.2.1

MyDefrag 4.2.1, program znany dawniej pod nazwą JkDefrag, umożliwia defragmentację i optymalizację pracy komputera. MyDefrag 4.2.1 pozwala defragmentować nie tylko dyski twarde ale każdy nośnik, który system Windows rozpozna jako dysk – dyskietki, urządzenia przenośne, dyski zewnętrzne. MyDefrag przypadnie do gustu użytkownikom początkującym oraz tym, którzy szukają automatycznie działającego programu, ale też zadowoli osoby pragnące mieć pełną kontrolę nad działaniem programu. MyDefrag jest prosty w obsłudze, całkowicie bezpieczny oraz nie obciąża systemu. MyDefrag 4.2.1 działa po polsku oraz dwudziestu innych językach. MyDefrag 4.2.1 dostępny jest za darmo, na licencji freeware. Jeśli chcesz wypróbować MyDefrag 4.2.1, ściągnij za darmo klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Podstawowym zadaniem MyDefrag 4.2.1 jest defragmentacja i optymalizacja działania dysku. Defragmentacja sprawia, że porozrzucane po dysku części plików są składane w całość. Optymalizacja pozwala pogrupować podobne pliki lub ułożyć je alfabetycznie. Obie te czynności sprawiają, że komputer działa szybciej a na dysku jest więcej wolnego miejsca. Co więcej, regularne defragmentacje sprawią, że dysk będzie działał dłużej ze względu na mniejsze zużycie (choć, z drugiej strony, zbyt częste defragmentacje mogą doprowadzić do efektu wręcz odwrotnego). MyDefrag 4.2.1 za free sprawia, że komputer zacznie działać nawet dwa razy szybciej. Program posiada możliwość planowania zadań i ustawiania ich na dowolną porę dnia. MyDefrag 4.2.1 pobierz za darmo już teraz.

MyDefrag 4.2.1, jak inne programy do defragmentacji, pozwala efektywnie usprawnić działanie komputera. Jednak kluczem do sukcesu MyDefrag jest inteligentne sortowanie plików. Program organizuje pliki według lokalizacji, rodzajów, przeznaczenia, i tak osobno znajdą się pliki Windowsowskie, osobno pliki używane w czasie bootowania a osobno te najrzadziej używane. Pliki używane najczęściej zostają ulokowane na początku dysku a pliki używane razem znajdują się blisko siebie. Skutki tego zabiegu są od razu widoczne a sortowanie plików jest jeszcze ważniejsze niż sama defragmentacja. MyDefrag stosuje też specjalne procedury do lokowania plików tymczasowych, sprawiając, że komputer potrzebuje mniej czasu by je obsługiwać.

MyDefrag 4.2.1, najnowszy z serii MyDefrag, został pozbawiony kilku drobnych błędów. MyDefrag 4.2.1 można obsługiwać z poziomu wiersza poleceń. Na uwagę zasługuje bardzo wyczerpująca pomoc oferowana na stronie oficjalnej. Znajduje się tam instrukcja obsługi, lista poleceń, tabela skrótów klawiszowych, porady, triki i rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów. Można również podyskutować o programie na oficjalnym forum. Na koniec warto wspomnieć ciekawą funkcję MyDefrag 4.2.1 a mianowicie możliwość ustawienia okna programu jako wygaszacza ekranu.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne Microsoft, na których działa MyDefrag 4.2.1 to Windows 7, Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows 2008. MyDefrag 4.2.1 posiada wersję pl. Do prawidłowego działania w języku polskim nie jest konieczne w programie MyDefrag 4.2.1 osobne spolszczenie.

Licencja
MyDefrag 4.2.1 to freeware, rozpowszechniony całkowicie bezpłatnie. MyDefrag 4.2.1 nie jest trial, nie posiada ograniczeń czasowych, funkcjonalnych ani wbudowanych bannerów reklamowych. Autor zachęca do wpłat (przez stronę oficjalną www.mydefrag.com), które pozwolą rozwijać program i nadal rozpowszechniać go jako freeware.

MyDefrag 4.2.1 do pobrania za darmo. Jeśli chcesz zrobić gruntowne porządki na swoim komputerze, wybierz MyDefrag 4.2.1. Download tego i innych darmowych programów służących do przyspieszenia pracy komputera z naszego działu Narzędzia.

Podobne Pozostałe

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.

 • Advanced IP Scanner

  Advanced IP Scanner to darmowy i przede wszystkim prosty w użyciu program, który umożliwia szybkie skanowanie sieci lokalnych w celu zlokalizowania różnego rodzaju aktywnych urządzeń takich, jak routery, smartfony, komputery, tablety, itp.

 • Launchy 2.5

  Launchy to program, który przyda się każde osobie pracującej na komputerze. Dlaczego? Powód jest prosty - zajęcie tego typu wiąże się z koniecznością otwierania przeróżnych programów i plików, jak sesje, projekty, aplikacje, dokumenty czy pliki audio i wideo.

 • AllOff

  Energia elektryczna staje się coraz droższa. Jej oszczędzanie wydaje się więc czynnością naturalną. Oszczędzać prąd możemy także w czasie korzystania z naszego komputera. Pomoże nam w tym darmowe narzędzie o nazwie Alloff.

 • Stickies

  Stickies 7 to aplikacja, która przydać się może dosłownie wszystkim użytkownikom – zarówno tym bardzo zabieganym, jak i mniej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyDefrag 4.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie