Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyDefrag 4.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: J. C. Kessels
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2011
Rozmiar: 1,99 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 211

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MyDefrag 4.3

MyDefrag to proste narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które w przeszłości było udostępniane pod nazwą JkDefrag. Program umożliwia szybką analizę plików znajdujących się na dysku twardym i ich defragmentację, tak aby system mógł uzyskać do nich jak najszybszy dostęp. Aplikacja może zostać wykorzystana również do defragmentacji różnego rodzaju nośników, takich jak karty pamięci, czy choćby dyski USB. MyDefrag to bezpieczny program, który działa w oparciu o standardowy proces defragmentacji, znany z systemów Windows. Program został wyposażony w kilka ciekawych narzędzi, na które składają się różnego rodzaju skrypty dla użytkowników końcowych, szereg skryptów dla profesjonalistów oraz wygaszacz ekranu. Oprócz klasycznej wersji z GUI, download MyDefrag pozwala również na korzystanie z jego ustawień za pomocą wiersza poleceń.

Program doskonale sprawdza się również jako narzędzie do optymalizacji pracy dysku twardego, które skutecznie przyspiesza jego pracę. Jedną z najważniejszych zalet MyDefrag, jest fakt, iż jest on udostępniany użytkownikom zupełnie za darmo. Ponadto program ten jest niezwykle prosty w użyciu i działa automatycznie, a do tego polski interfejs znacznie ułatwia korzystanie nawet z jego najbardziej zaawansowanych funkcji. 

Podobne Pozostałe

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

 • Advanced Uninstaller PRO

  Advanced Uninstaller PRO to dość zaawansowane ale jednocześnie proste w użyciu narzędzie, które służy do odinstalowywanie różnego rodzaju gier i aplikacji z pamięci naszego komputera.

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...

 • LinuxLive USB Creator (LiLi)

  LiLi czyli LinuxLive USB Creator to wyjątkowe narzędzia pozwalające na tworzenie bootowalnych wersji systemu Linux, które uruchamiane mogą być bezpośrednio z napędu USB - pendrive'a, zewnętrznego dysku itp.

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyDefrag 4.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie