Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyDefrag 4.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: J. C. Kessels
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2011
Rozmiar: 1,99 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 210

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MyDefrag 4.3

MyDefrag to proste narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które w przeszłości było udostępniane pod nazwą JkDefrag. Program umożliwia szybką analizę plików znajdujących się na dysku twardym i ich defragmentację, tak aby system mógł uzyskać do nich jak najszybszy dostęp. Aplikacja może zostać wykorzystana również do defragmentacji różnego rodzaju nośników, takich jak karty pamięci, czy choćby dyski USB. MyDefrag to bezpieczny program, który działa w oparciu o standardowy proces defragmentacji, znany z systemów Windows. Program został wyposażony w kilka ciekawych narzędzi, na które składają się różnego rodzaju skrypty dla użytkowników końcowych, szereg skryptów dla profesjonalistów oraz wygaszacz ekranu. Oprócz klasycznej wersji z GUI, download MyDefrag pozwala również na korzystanie z jego ustawień za pomocą wiersza poleceń.

Program doskonale sprawdza się również jako narzędzie do optymalizacji pracy dysku twardego, które skutecznie przyspiesza jego pracę. Jedną z najważniejszych zalet MyDefrag, jest fakt, iż jest on udostępniany użytkownikom zupełnie za darmo. Ponadto program ten jest niezwykle prosty w użyciu i działa automatycznie, a do tego polski interfejs znacznie ułatwia korzystanie nawet z jego najbardziej zaawansowanych funkcji. 

Podobne Pozostałe

 • Notepad++

  Dostępny za darmo Notepad++ to doskonały edytor źródłowy dla programistów, który jest niesamowicie użytecznym narzędziem pracy.

 • Intel Extreme Tuning Utility

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony z myślą o podkręcaniu i monitorowaniu pracy procesora oraz układów graficznych firmy Intel.

 • Adobe Flash Player Uninstaller

 • StatBar

  StatBar to dość proste w użyciu ale jednocześnie niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu narzędzie. Za jego pomocą instalujemy specjalny pasek w górnej części ekranu, który informuje nas na bieżąco o wszystkich najważniejszych parametrach naszego komputera.

 • 4sync

  Przechowuj dane na wirtualnym serwerze i dziel się nimi ze znajomymi dzięki 4sync!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyDefrag 4.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie