Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monitor Internetowy JZK® X1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Studio JZK
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2011
Rozmiar: 1,7 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 354

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Monitor Internetowy JZK® X1

Monitor Internetowy JZK® X1X1 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiający kontrolowanie i zarządzanie połączeniami internetowymi w szybki i łatwy sposób. Program doskonale nadaje się także do monitorowania szybkości i jakości wybranego połączenia internetowego, a także do kontroli limitu transferu. Aplikacja zapewnia użytkownikom ochronę prywatności w sieci poprzez wykrywanie programów oraz stron, które aktualnie śledzą dany komputer. Dzięki temu możliwe jest wykrycie potencjalnych zagrożeń, np. w postaci działalności hackerów i uniemożliwienie im dostępu do komputera.  

Program charakteryzuje się bardzo czytelnym interfejsem, podzielonym na różnego rodzaju zakładki, takie jak m.in. Monitor Internetowy, Programy/Aplikacje, Witryny/Serwery, Historia czy Ciasteczka, które umożliwiają odnalezienie śladów wskazujących na potencjalnie, niebezpieczne śledzenie komputera przez jakiś program czy aplikację. Monitor Internetowy JZK® X1 prezentuje szczegółowe informacje, m.in. o wszystkich aktywnych połączeniach, prędkości transferu, programach łączących się z Internetem, czy choćby kartach sieciowych, przez które przechodzą połączenia. Wersja testowa programu pozwala na korzystanie z jego funkcji za darmo przez okres 30 dni. 

Podobne Pozostałe

 • 360Amigo System Speedup Free

  360Amigo System Speedup Free to darmowa wersja znanego programu do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego Microsoft Windows, która oferuje sporą liczbę opcji mogących znacznie przyspieszyć działanie systemu i pracę komputera.

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • DriverEasy

  DriverEasy to niezwykle przydatna aplikacja, która zeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu najnowszych sterowników i pomoże przeprowadzić proces aktualizacji.

 • ManicTime

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program do śledzenia wszelkiej aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Monitor Internetowy JZK® X1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie