Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monitor Internetowy JZK® X1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Studio JZK
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2011
Rozmiar: 1,7 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 348

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Monitor Internetowy JZK® X1

Monitor Internetowy JZK® X1X1 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiający kontrolowanie i zarządzanie połączeniami internetowymi w szybki i łatwy sposób. Program doskonale nadaje się także do monitorowania szybkości i jakości wybranego połączenia internetowego, a także do kontroli limitu transferu. Aplikacja zapewnia użytkownikom ochronę prywatności w sieci poprzez wykrywanie programów oraz stron, które aktualnie śledzą dany komputer. Dzięki temu możliwe jest wykrycie potencjalnych zagrożeń, np. w postaci działalności hackerów i uniemożliwienie im dostępu do komputera.  

Program charakteryzuje się bardzo czytelnym interfejsem, podzielonym na różnego rodzaju zakładki, takie jak m.in. Monitor Internetowy, Programy/Aplikacje, Witryny/Serwery, Historia czy Ciasteczka, które umożliwiają odnalezienie śladów wskazujących na potencjalnie, niebezpieczne śledzenie komputera przez jakiś program czy aplikację. Monitor Internetowy JZK® X1 prezentuje szczegółowe informacje, m.in. o wszystkich aktywnych połączeniach, prędkości transferu, programach łączących się z Internetem, czy choćby kartach sieciowych, przez które przechodzą połączenia. Wersja testowa programu pozwala na korzystanie z jego funkcji za darmo przez okres 30 dni. 

Podobne Pozostałe

 • Archivarius 3000

  Niedostępny za darmo Archivarius 3000 4.49 to program do efektywnego przeszukiwania korespondencji elektronicznej.

 • YUMI

  Pobierz za darmo YUMI służące do tworzenia bootowalnych nośników USB z systemami operacyjnymi!

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Monitor Internetowy JZK® X1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie