Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magic Transfer

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2009
Rozmiar: 910 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 343

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Magic Transfer

Program Magic Transfer do pobrania z tej strony to użyteczne narzędzie pozwalające zsynchronizować kilka komputerów jednocześnie. Przyda się zwłaszcza w biurach i miejscach pracy, gdzie mamy wiele stanowisk. Za pobranie tej aplikacji nie zapłacisz ani grosza, bowiem Magic Transfer jest za free. A co potrafi?

Wśród licznych zalet są: transferowanie ulubionych, e-maili, ustawień przeglądarek internetowych i konfiguracji systemu. Pełna wersja Magic Transfer pozwala na zapamiętanie wszelkich ustawień. Dzięki temu możesz zastosować je w dołączanych później komputerach. Wykonaj download Magic Transfer i zobacz to samemu. Bez problemu uruchomisz Magic Transfer na Windows 7. Nie będzie też problemów z Magic Transfer na Vista i XP. Niestety, nie ma wersji tego użytecznego programu na inne systemy. Tak więc nie odpalisz Magic Transfer na Mac, nie słychać nic o planach wersji Magic Transfer na Linux. Jeśli jednak masz Windows, pobierz Magic Transfer za darmo i przetestuj ją osobiście. Co prawda nie ma wersji Magic Transfer po polsku, jednak wystarczy podstawowa znajomość angielskiego, by doskonale poradzić sobie z programem. Dlatego też edycja Magic Transfer pl nie jest Ci niezbędna.

Przekonaj się, co potrafi ten program. Przypominamy – to nie jest wersja trial Magic Transfer. Możesz dzięki niej wygodnie przerzucać dane pomiędzy komputerami, co zaoszczędza mnóstwo czasu. Pobierz więc Magic Transfer full wersję, jeśli potrzeba Ci takiego narzędzia. Dzięki niemu podłączenie kilku komputerów nie będzie stanowić żadnego wyzwania czy też problemu. Jeśli w twojej pracy istnieje potrzeba szybkiego transferu danych, nie wahaj się, tylko pobierz program z naszej strony. Naprawdę warto!

Podobne Pozostałe

 • 4t Tray Minimizer

  4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a.

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...

 • Atomic Clock Sync

  W Internecie możemy napotkać wiele różnego rodzaju aplikacji. Zdecydowana większość z nich jest bardo użyteczna, jednak trafia się mnóstwo programów o wątpliwej przydatności, a także kuriozów, z którymi nie za bardzo wiadomo, co robić.

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie

 • ManicTime

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program do śledzenia wszelkiej aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Magic TransferAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie