Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LinuxLive USB Creator (LiLi) 2.8

Kategoria: Pozostałe
Producent: Thibaut Lauziere
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 4,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 92

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LinuxLive USB Creator (LiLi) 2.8

LiLi czyli LinuxLive USB Creator to wyjątkowe narzędzia pozwalające na gernerowanie systemu Linux w wersji bootowalnej, które uzytkownik może uruchomić na przykład z popularnych przenośnych pamięci USB czy zewnętrznych dysków twardych/SSD.

Program ten skierowany jest zarówno do użytkowników  którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Linuxem, jak do tych bardziej zaawansowanych, zainteresownych przetstowaniem proponowanej wersji. Aplikacja współpracuje ze wszystkimi, popularnymi odmianami Linuxa.  

Dzięki stworzonym przy użyciu LinuxLive USB Creator dyskom z Linuxem mamy możliwość kreowania nowych plików czy instalacji dodatkowego oprogramowania, które nie jest dostępne w przypadku CD\DVD z systemem w wersji Live. Dodatkowo z możliwości instalacji Linuxa za pomocą napędu USB na pewno ucieszą się posiadacze netbooków, które w większości są pozbawione napędów CD/DVD. Nie zabrakło także możliwości uruchomienia systemu poprzez VirtualBox'a.

Interfejs LiLi jest bardzo intuicyjny, obsługę ułatwia także dostępna polska wersja językowa. Proces wygenerowania bootowalnej wersji sprowadza się do kilku prostych kroków i poradzi sobie z nim nawet mało doświadczony użytkownik.

Podobne Pozostałe

 • DriverEasy

  DriverEasy to niezwykle przydatna aplikacja, która zeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu najnowszych sterowników i pomoże przeprowadzić proces aktualizacji.

 • AllOff

  Energia elektryczna staje się coraz droższa. Jej oszczędzanie wydaje się więc czynnością naturalną. Oszczędzać prąd możemy także w czasie korzystania z naszego komputera. Pomoże nam w tym darmowe narzędzie o nazwie Alloff.

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.

 • YUMI

  Pobierz za darmo YUMI służące do tworzenia bootowalnych nośników USB z systemami operacyjnymi!

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LinuxLive USB Creator (LiLi) 2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie