Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LinuxLive USB Creator (LiLi) 2.8

Kategoria: Pozostałe
Producent: Thibaut Lauziere
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 4,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 84

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LinuxLive USB Creator (LiLi) 2.8

LiLi czyli LinuxLive USB Creator to wyjątkowe narzędzia pozwalające na gernerowanie systemu Linux w wersji bootowalnej, które uzytkownik może uruchomić na przykład z popularnych przenośnych pamięci USB czy zewnętrznych dysków twardych/SSD.

Program ten skierowany jest zarówno do użytkowników  którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Linuxem, jak do tych bardziej zaawansowanych, zainteresownych przetstowaniem proponowanej wersji. Aplikacja współpracuje ze wszystkimi, popularnymi odmianami Linuxa.  

Dzięki stworzonym przy użyciu LinuxLive USB Creator dyskom z Linuxem mamy możliwość kreowania nowych plików czy instalacji dodatkowego oprogramowania, które nie jest dostępne w przypadku CD\DVD z systemem w wersji Live. Dodatkowo z możliwości instalacji Linuxa za pomocą napędu USB na pewno ucieszą się posiadacze netbooków, które w większości są pozbawione napędów CD/DVD. Nie zabrakło także możliwości uruchomienia systemu poprzez VirtualBox'a.

Interfejs LiLi jest bardzo intuicyjny, obsługę ułatwia także dostępna polska wersja językowa. Proces wygenerowania bootowalnej wersji sprowadza się do kilku prostych kroków i poradzi sobie z nim nawet mało doświadczony użytkownik.

Podobne Pozostałe

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)

 • .NET Framework Cleanup Tool

  .NET Framework Cleanup Tool to niewielki i niezwykle prosty w użyciu, darmowy program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wybranych przez użytkownika bibliotek typu .NET Framework.

 • Asystent Korporacja

  Asystent Korporacja 2011 11.9.15 jest pakietem narzędzi do prowadzenia firmy.Asystent Korporacja 2011 11.9.15 zawiera moduły wszystkich programów z serii Asystent, są to przede wszystkim: system CRM do zarządzania kontaktami z klientem.

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.

 • CzasoWyłącznik

  CzasoWyłącznik to w pełni darmowe, proste w użyciu, polskie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zautomatyzować proces włączania/wyłączania lub ponownego logowanie się do komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LinuxLive USB Creator (LiLi) 2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie