Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Launchy 2.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: Launchy
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.01.2011
Rozmiar: 4.34 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 187

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Launchy 2.5

Launchy to program, który przyda się każde osobie pracującej na komputerze. Dlaczego? Powód jest prosty - zajęcie tego typu wiąże się z koniecznością otwierania przeróżnych programów i plików, jak sesje, projekty, aplikacje, dokumenty czy pliki audio i wideo. Dzięki temu programowi nie musimy zasypywać pulpitu dziesiątkami skrótów. Gdy mamy tą aplikację, wciskamy Alt+Spacja, a następnie w oknie dialogowym wpisujemy nazwę aplikacji lub dokumentu i już. Download Launchy zaoszczędza nam zabawy ze skrótami i poszukiwaniami plików, co pozwala zaoszczędzić nam sporo czasu.

Nie ma co prawda wydania tej aplikacji po polsku, jednak jej obsługa jest tak prosta, że nie potrzeba znajomości angielskiego, aby z niej korzystać. Przyda się ona jednak, kiedy chcemy dowiedzieć się więcej o możliwościach aplikacji. Na stronie jej producenta znajduje się dział Tips & Tricks, gdzie znajdziemy liczne porady i wskazówki, a także listę rozszerzeń plików indeksowanych przez Launchy.

Warto dodać, że program możemy personalizować. W sieci znajdziemy liczne skórki do niego – wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki „launchy skins” i gotowe. Ponadto można również wpisać „launchy plugins”. Znajdziemy dzięki temu wiele użytecznych wtyczek, które zwiększają jeszcze bardziej funkcjonalność tego programu. Co najważniejsze to fakt, że Launchy jest aplikacją w pełni darmową. Można pobrać ją za darmo z tej strony – wystarczy tylko kliknąć w poniższy link. Nie ma żadnych zastrzeżeń co do używania aplikacji na komputerach firmowych, więc przyda się ona zarówno w domu, jak też i pracy.

Podobne Pozostałe

 • TweakRAM

  Jeśli chcielibyście w szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób przyspieszyć pracę swojego komputera bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci RAM, wystarczy zainstalować niewielki ale jednocześnie skuteczny program o nazwie TweakRAM.

 • 4t Tray Minimizer

  4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a.

 • Notepad++

  Dostępny za darmo Notepad++ to doskonały edytor źródłowy dla programistów, który jest niesamowicie użytecznym narzędziem pracy.

 • Gameplay Time Tracker

  Ciekawy i przydatny program pozwalający kontrolować czas spędzony z grami komputerowymi zainstalowanymi w systemie Windows.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Launchy 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie