Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Łatka do Windows 7 (karty SD) 32 bit

Kategoria: Pozostałe
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.12.2009
System operacyjny: Windows 7
Liczba pobrań: 3169

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Łatka do Windows 7 (karty SD) 32 bit

Microsoft opublikował update do Windows 7, który zapobiega powstawaniu błędów w obsłudze kart SD. Jeśli posiadasz kartę SD sformatowaną w systemie plików NTFS oraz używasz transferu ADMA (Advanced Direct Memory Access), pobierz i zainstaluj ten patch. Możesz sprawdzić w jakim systemie plików działa karta SD klikając lewym przyciskiem myszki w Eksploratorze Windows na ikonę przedstawiającą nośnik i otwierając okno 'Właściwości'. Ściągnij dodatek do Windows 7 klikając na zielony przycisk pod tekstem.

W czym pomaga Łatka do Windows 7? Sterownik Secure Digital Bus Driver, znajdujący się w pliku Sdbus.sys, zmienia strukturę systemu operacyjnego (DMA) na strukturę karty SD (ADMA). W strukturach znajduje się pole rozmiaru danych oraz adres bufora z danymi. Pole rozmiaru jest 16-bitowe, maksymalną wartością jaką może przechowywać jest więc 65535 (64 kB). Tymczasem sterownik nie sprawdza wartości pola, co może prowadzić do niepoprawnego ustanowienia wartości rozmiaru w strukturze SD a co za tym idzie zakłócić transfer a nawet uszkodzić dane. Aby poradzić sobie z tym problemem potrzebny jest patch do Windows 7 - download za free.

UWAGA!

W tym miejscu łatka do Windows 7 to download dla wersji 32-bitowej systemu Windows 7.

Licencja

Łatka do Windows 7 dostępna jest free dla każdego, kto zakupił Windows 7.

Wymagania systemowe

Łatka do Windows 7 pl przeznaczona jest dla następujących wersji systemu: Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate. Nie obawiaj się - Łatka do Windows 7 po polsku nie jest dostępna ale wystarczy ja tylko uruchomić i zainstalować bez żadnej konfiguracji.

Łatka do Windows 7 oferowana jest za darmo – pobierz już teraz.


Podobne Pozostałe

 • Origin

  Origin jest aplikacją scalającą gry wydane przez studio EA.

 • Uninstall Tool

  Pobierz Uninstall Tool do odinstalowywania zbędnych aplikacji!

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie

 • LinuxLive USB Creator (LiLi)

  LiLi czyli LinuxLive USB Creator to wyjątkowe narzędzia pozwalające na tworzenie bootowalnych wersji systemu Linux, które uruchamiane mogą być bezpośrednio z napędu USB - pendrive'a, zewnętrznego dysku itp.

 • 4sync

  Przechowuj dane na wirtualnym serwerze i dziel się nimi ze znajomymi dzięki 4sync!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Łatka do Windows 7 (karty SD) 32 bitAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie