Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Łatka do Windows 7 (karty SD) 32 bit

Kategoria: Pozostałe
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.12.2009
System operacyjny: Windows 7
Liczba pobrań: 3177

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Łatka do Windows 7 (karty SD) 32 bit

Microsoft opublikował update do Windows 7, który zapobiega powstawaniu błędów w obsłudze kart SD. Jeśli posiadasz kartę SD sformatowaną w systemie plików NTFS oraz używasz transferu ADMA (Advanced Direct Memory Access), pobierz i zainstaluj ten patch. Możesz sprawdzić w jakim systemie plików działa karta SD klikając lewym przyciskiem myszki w Eksploratorze Windows na ikonę przedstawiającą nośnik i otwierając okno 'Właściwości'. Ściągnij dodatek do Windows 7 klikając na zielony przycisk pod tekstem.

W czym pomaga Łatka do Windows 7? Sterownik Secure Digital Bus Driver, znajdujący się w pliku Sdbus.sys, zmienia strukturę systemu operacyjnego (DMA) na strukturę karty SD (ADMA). W strukturach znajduje się pole rozmiaru danych oraz adres bufora z danymi. Pole rozmiaru jest 16-bitowe, maksymalną wartością jaką może przechowywać jest więc 65535 (64 kB). Tymczasem sterownik nie sprawdza wartości pola, co może prowadzić do niepoprawnego ustanowienia wartości rozmiaru w strukturze SD a co za tym idzie zakłócić transfer a nawet uszkodzić dane. Aby poradzić sobie z tym problemem potrzebny jest patch do Windows 7 - download za free.

UWAGA!

W tym miejscu łatka do Windows 7 to download dla wersji 32-bitowej systemu Windows 7.

Licencja

Łatka do Windows 7 dostępna jest free dla każdego, kto zakupił Windows 7.

Wymagania systemowe

Łatka do Windows 7 pl przeznaczona jest dla następujących wersji systemu: Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate. Nie obawiaj się - Łatka do Windows 7 po polsku nie jest dostępna ale wystarczy ja tylko uruchomić i zainstalować bez żadnej konfiguracji.

Łatka do Windows 7 oferowana jest za darmo – pobierz już teraz.


Podobne Pozostałe

 • Stickies

  Stickies 7 to aplikacja, która przydać się może dosłownie wszystkim użytkownikom – zarówno tym bardzo zabieganym, jak i mniej.

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • Intel Extreme Tuning Utility

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony z myślą o podkręcaniu i monitorowaniu pracy procesora oraz układów graficznych firmy Intel.

 • Launchy 2.5

  Launchy to program, który przyda się każde osobie pracującej na komputerze. Dlaczego? Powód jest prosty - zajęcie tego typu wiąże się z koniecznością otwierania przeróżnych programów i plików, jak sesje, projekty, aplikacje, dokumenty czy pliki audio i wideo.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller - świetny, darmowy program, który z powodzeniem może zastąpić nie zawsze działające po naszej myśli systemowe narzędzie do odinstalowywania gier i programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Łatka do Windows 7 (karty SD) 32 bitAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie