Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Konsultant 2.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: SebSoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.10.2013
Rozmiar: 12.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 100

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Konsultant 2.2

Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień. Ponadto niezwykle proste w obsłudze, polskie menu nie powinno sprawić problemu nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. Całość doskonale sprawdza się w przypadkach, gdzie mamy do czynienia z bazą danych naszych klientów/interesantów.

Dzięki Konsultantowi możemy także pogrupować porady ze względu na różnego rodzaju gabinety czy odpowiednie kategorie. Nie zabrakło także możliwości stworzenia szablonu konsultacyjnego.

UWAGA!
Aby móc skorzystać z wersji demonstracyjnej należy pamiętać, aby przy logowaniu podać login oraz hasło:
Login: Administrator
Hasło: admin

Podobne Pozostałe

 • Notepad++

  Dostępny za darmo Notepad++ to doskonały edytor źródłowy dla programistów, który jest niesamowicie użytecznym narzędziem pracy.

 • Bluetooth Radar

  Bluetooth Radar to proste zarówno w działaniu, jak i w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zlokalizować wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth, które znajdują się w zasięgu naszego komputera.

 • KM Wakeup

  KM Wakeup 1.6 to bardzo użyteczna aplikacja dla posiadaczy systemów Windows, którzy pracują na komputerze. Ten niewielki, ważący zaledwie 2,75 MB programik pozwoli na automatyczne wyłączenie komputera.

 • TweakRAM

  Jeśli chcielibyście w szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób przyspieszyć pracę swojego komputera bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci RAM, wystarczy zainstalować niewielki ale jednocześnie skuteczny program o nazwie TweakRAM.

 • SlimDrivers

  SlimDrivers jest aplikacją służącą do zarządzania sterownikami działającymi w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Konsultant 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie