Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Konsultant 2.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: SebSoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.10.2013
Rozmiar: 12.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 99

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Konsultant 2.2

Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień. Ponadto niezwykle proste w obsłudze, polskie menu nie powinno sprawić problemu nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. Całość doskonale sprawdza się w przypadkach, gdzie mamy do czynienia z bazą danych naszych klientów/interesantów.

Dzięki Konsultantowi możemy także pogrupować porady ze względu na różnego rodzaju gabinety czy odpowiednie kategorie. Nie zabrakło także możliwości stworzenia szablonu konsultacyjnego.

UWAGA!
Aby móc skorzystać z wersji demonstracyjnej należy pamiętać, aby przy logowaniu podać login oraz hasło:
Login: Administrator
Hasło: admin

Podobne Pozostałe

 • Uninstall Tool

  Pobierz Uninstall Tool do odinstalowywania zbędnych aplikacji!

 • Calculator Prompter

  Standardowy kalkulator systemowy, który dostępny jest w menu Akcesoria w systemie operacyjnym Windows niestety nie zawsze okazuje się wystarczający. Umożliwia bowiem skorzystanie jedynie z podstawowych funkcjonalności. Jeśli chcielibyśmy liczyć nieco bardziej skomplikowane równania, warto zwrócić uwagę na darmowy Calculator Prompter.

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,

 • Advanced Uninstaller PRO

  Advanced Uninstaller PRO to dość zaawansowane ale jednocześnie proste w użyciu narzędzie, które służy do odinstalowywanie różnego rodzaju gier i aplikacji z pamięci naszego komputera.

 • Intel Extreme Tuning Utility

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony z myślą o podkręcaniu i monitorowaniu pracy procesora oraz układów graficznych firmy Intel.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Konsultant 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie