Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KM Wakeup 1.6

Kategoria: Pozostałe
Producent: Marcin Nowok
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.07.2011
Rozmiar: 2,75 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 240

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KM Wakeup 1.6

KM Wakeup 1.6 to bardzo użyteczna aplikacja dla posiadaczy systemów Windows, którzy pracują na komputerze. Ten niewielki, ważący zaledwie 2,75 MB programik pozwoli na automatyczne wyłączenie komputera, jego włączenie, a także przesuniecie w stan wstrzymania. Można powiedzieć, że jest to czasowy wyłącznik, a kiedy i co zajdzie – o tym decyduje użytkownik. Jako że jest to aplikacja w pełni darmowa, każdy może ją pobrać z tej strony bez żadnych opłat – aby wykonać download KM Wakeup, wystarczy tylko kliknąć na poniższy link.

Aplikacja ta umożliwia wyłączenie komputera o wskazanej przez użytkownika porze. Jest to bardzo wygodne np. w sytuacji, gdy pobieramy duży plik w nocy i nie chcemy już siedzieć przy komputerze. Działa to również odwrotnie – możemy nakazać komputerowi przejście w stan wstrzymania, a następnie obudzenie go wraz z odtworzeniem wskazanego pliku dźwiękowego. Dzięki temu wydany w wersji pl KM Wakeup  może pełnić rolę budzika. Jednak aby zadziałał, komputer musi mieć wsparcie dla ACPI/APM. Jeśli nie jesteś pewien, czy tak jest u ciebie, pobierz KM Wakeup i przekona się o tym w praktyce- nie kosztuje to ani grosza!  

Aplikacja ta działa pod wszystkimi systemami Windows. Będzie można wiec użyć jej pod Vista, XP, a także Windows 7. Użyteczną opcją jest ustawiane cykliczne danego wydarzenia – jeśli chcemy, aby codziennie komputer wyłączał się o tej samej porze, wystarczy tylko raz ustawić odpowiednią godzinę i załatwione. Jak więc widać mamy tu maksymalną funkcjonalność, co z pewnością ucieszy każdego użytkownika. Polecamy zatem pobranie KM Wakeup 1.6 za darmo i przetestowanie go w praktyce.

Podobne Pozostałe

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie

 • StatBar

  StatBar to dość proste w użyciu ale jednocześnie niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu narzędzie. Za jego pomocą instalujemy specjalny pasek w górnej części ekranu, który informuje nas na bieżąco o wszystkich najważniejszych parametrach naszego komputera.

 • Gameplay Time Tracker

  Ciekawy i przydatny program pozwalający kontrolować czas spędzony z grami komputerowymi zainstalowanymi w systemie Windows.

 • Bluetooth Radar

  Bluetooth Radar to proste zarówno w działaniu, jak i w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zlokalizować wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth, które znajdują się w zasięgu naszego komputera.

 • .NET Framework Cleanup Tool

  .NET Framework Cleanup Tool to niewielki i niezwykle prosty w użyciu, darmowy program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wybranych przez użytkownika bibliotek typu .NET Framework.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KM Wakeup 1.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie