Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KM Wakeup 1.6

Kategoria: Pozostałe
Producent: Marcin Nowok
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.07.2011
Rozmiar: 2,75 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 228

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KM Wakeup 1.6

KM Wakeup 1.6 to bardzo użyteczna aplikacja dla posiadaczy systemów Windows, którzy pracują na komputerze. Ten niewielki, ważący zaledwie 2,75 MB programik pozwoli na automatyczne wyłączenie komputera, jego włączenie, a także przesuniecie w stan wstrzymania. Można powiedzieć, że jest to czasowy wyłącznik, a kiedy i co zajdzie – o tym decyduje użytkownik. Jako że jest to aplikacja w pełni darmowa, każdy może ją pobrać z tej strony bez żadnych opłat – aby wykonać download KM Wakeup, wystarczy tylko kliknąć na poniższy link.

Aplikacja ta umożliwia wyłączenie komputera o wskazanej przez użytkownika porze. Jest to bardzo wygodne np. w sytuacji, gdy pobieramy duży plik w nocy i nie chcemy już siedzieć przy komputerze. Działa to również odwrotnie – możemy nakazać komputerowi przejście w stan wstrzymania, a następnie obudzenie go wraz z odtworzeniem wskazanego pliku dźwiękowego. Dzięki temu wydany w wersji pl KM Wakeup  może pełnić rolę budzika. Jednak aby zadziałał, komputer musi mieć wsparcie dla ACPI/APM. Jeśli nie jesteś pewien, czy tak jest u ciebie, pobierz KM Wakeup i przekona się o tym w praktyce- nie kosztuje to ani grosza!  

Aplikacja ta działa pod wszystkimi systemami Windows. Będzie można wiec użyć jej pod Vista, XP, a także Windows 7. Użyteczną opcją jest ustawiane cykliczne danego wydarzenia – jeśli chcemy, aby codziennie komputer wyłączał się o tej samej porze, wystarczy tylko raz ustawić odpowiednią godzinę i załatwione. Jak więc widać mamy tu maksymalną funkcjonalność, co z pewnością ucieszy każdego użytkownika. Polecamy zatem pobranie KM Wakeup 1.6 za darmo i przetestowanie go w praktyce.

Podobne Pozostałe

 • GTK+ 2.6 Runtime Environment

  Pobierz GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za darmo. GTK+ 2.18.5 Runtime Environment jest niezbędny do uruchamiania niektórych programów. Free download programów po polsku z pobierz.pl.

 • TweakRAM

  Jeśli chcielibyście w szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób przyspieszyć pracę swojego komputera bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci RAM, wystarczy zainstalować niewielki ale jednocześnie skuteczny program o nazwie TweakRAM.

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KM Wakeup 1.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie