Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hotspot Shield 2.83

Kategoria: Pozostałe
Producent: AnchorFree
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 08.12.2010
Data modyfikacji: 15.01.2013
Rozmiar: 5,3 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 483

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Hotspot Shield 2.83

Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi). Dzięki niej dołączamy do Internetu anonimowo i bez ryzyka narażenia się na włamania. Program tworzy szyfrowany tunel VNP między komputerem a punktem dostępu. Dodatkowo zabezpiecza połączenia szyfrowaniem HTTPS i pozwala na ukrycie IP sprzętu, jakim się posługujemy.

Pobierz Hotspot Shield – aplikacja ta jest całkowicie darmowa, zarówno dla użytkowników prywatnych, jak też i firm. Dzięki temu mamy pewność, że żaden natręt nie podejrzy haseł, wpisywanych z klawiatury PINów, czy też naszej prywatnej korespondencji e-mailowej. Aplikacja pojawia się w pasku menu. Gdy klikniemy na jej preferencje, widzimy przydzielony adres IP oraz inne dane, jak na przykład adres serwera VNP, prędkość połączenia czy też czas połączenia. Jak więc widać, w podróżach jest to bardzo przydatna rzecz.

Nie ma wydania Hotspot Shield po polsku, jednak program jest dość prosty w obsłudze. Nadto informacje tam podawane nie wymagają znajomości angielskiego, więc mogą go używać nawet osoby nie władające tym językiem. A czy warto go pobrać? Cóż, czasem trafiają się głosy, że aplikacja nie spisuje się tak, jak należy. Są to jednak nieliczne przypadki, w większości opinie o Hotspot Shield są bardzo pozytywne. Dlatego też radzimy osobiście przetestować tą aplikację, tym bardziej, że nie kosztuje to ani grosza.

Podobne Pozostałe

 • DriverEasy

  DriverEasy to niezwykle przydatna aplikacja, która zeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu najnowszych sterowników i pomoże przeprowadzić proces aktualizacji.

 • SlimDrivers

  SlimDrivers jest aplikacją służącą do zarządzania sterownikami działającymi w systemie Windows.

 • CzasoWyłącznik

  CzasoWyłącznik to w pełni darmowe, proste w użyciu, polskie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zautomatyzować proces włączania/wyłączania lub ponownego logowanie się do komputera.

 • SHAREit

  Bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze program do szybkiego i bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy komputerem i urządzeniami mobilnymi.

 • StatBar

  StatBar to dość proste w użyciu ale jednocześnie niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu narzędzie. Za jego pomocą instalujemy specjalny pasek w górnej części ekranu, który informuje nas na bieżąco o wszystkich najważniejszych parametrach naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hotspot Shield 2.83Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie