Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GTK+ 2.6 Runtime Environment

Kategoria: Pozostałe
Producent: The GTK+ Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 15.12.2009
Rozmiar: 3,4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 804

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis GTK+ 2.6 Runtime Environment

GTK+ to biblioteka wykorzystywana do budowania interfejsu graficznego przeznaczonego do programów komputerowych. Nazwa pochodzi od pierwotnego przeznaczenia GTK+ – tworzenia interfejsu programu GIMP a więc GTK to The GIMP ToolKit. Znak plus został dodany, gdy program został wyposażony w funkcję programowania obiektowego. GTK+ po polsku nie jest dostępny. Możesz pobrać GTK+ Runtime Environment za darmo ponieważ jest on rozpowszechniany na zasadach licencji GNU GPL (Powszechna Licencja Publiczna GNU).

GTK+ 2.18.5 Runtime Environment to element potrzebny do uruchomienia niektórych programów, w tym AbiWord, Evolution, GIMP, Gnumeric, Chromium, Nero Linux, Pidgin, VMware Player i innych. GTK+ 2.18.5 najnowszy produkt GTK+ Team wprowadza nowe funkcje: GtkInfoBar, GtkBuilder, GtkAssistant, GtkLabel, GtkEntry. File chooser usprawnia pracę z plikami. Ulepszono obsługę drukowania i tematów.

Dostępny w tym miejscu GTK+ 2.18.5 Runtime Environment to wersja Windows. Oprócz GTK+ na Windows istnieje GTK+ do pobrania na OSX i Linux i Unix. Ze strony oficjalnej GTK+ możliwy jest download poradników obsługi (tutorials) prezentacji i artykułów a wszystko w języku angielskim (www.gtk.org). Tam też pobierzesz wcześniejsze wersje GTK+ Runtime Environment. Pobierz GTK+ za free i używaj bez przeszkód na licencji GNU GPL.

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za free to GNU GPL (Powszechna Licencja Publiczna GNU) co oznacza, że program można używać za darmo, można modyfikować jego kod dostosowując program do swych potrzeb, można rozpowszechniać kopię programu w niezmienionej formie oraz w formie przez siebie zmodyfikowanej.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne z jakimi kompatybilny jest GTK+ 2.18.5 Runtime Environment to Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows 2003, Windows XP (32- i 64-bit). GTK+ działa na Windows Vista w wersji 32- i 64-bitowej. Nie powinno być również problemów z zainstalowaniem GTK+ na Windows 7 w wersji 32- i 64-bitowej. Nie ma GTK+ w wersji pl.

Jeśli potrzebujesz GTK+ Runtime Environment, pobierz go teraz z naszego serwisu. Oprócz najnowszego GTK+ 2.18.5 Runtime Environment w dziale download znajdziesz najnowsze wersje wiodących oraz mniej znanych ale doskonałych programów, które przydadzą się na każdym komputerze.

Pobierz GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za darmo. GTK+ 2.18.5 Runtime Environment jest niezbędny do uruchamiania niektórych programów. Free download programów po polsku z pobierz.pl.

Podobne Pozostałe

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller - świetny, darmowy program, który z powodzeniem może zastąpić nie zawsze działające po naszej myśli systemowe narzędzie do odinstalowywania gier i programów.

 • Calculator Prompter

  Standardowy kalkulator systemowy, który dostępny jest w menu Akcesoria w systemie operacyjnym Windows niestety nie zawsze okazuje się wystarczający. Umożliwia bowiem skorzystanie jedynie z podstawowych funkcjonalności. Jeśli chcielibyśmy liczyć nieco bardziej skomplikowane równania, warto zwrócić uwagę na darmowy Calculator Prompter.

 • Winstep Nexus Dock

  Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS.

 • Toolbar Cleaner

  Toolbar Cleaner to proste w użyciu, darmowe narzedzie, dzieki któremu pozbędziemy się niechcianych pasków narzędziowych oraz niepotrzebnych dodatków z naszej przeglądarki internetowej.

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GTK+ 2.6 Runtime EnvironmentAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie