Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GMail Drive 1.0.16

Kategoria: Pozostałe
Producent: Bjarke Viksoe
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 346

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GMail Drive 1.0.16

GMail Drive to ciekawy program, który pozwala na uzyskanie dostępu do wirtualnego dysku, z naszej skrzynki pocztowej i dowolne nim zarządzanie. Konfiguracja GMail Drive jest bardzo prosta, a program do działania wymaga jedynie posiadania skrzynki pocztowej GMail, która oferuje kilka Gigabajtów wolnego i nieraz bardzo potrzebnego miejsca. GMail Drive jest za darmo udostępniany użytkownikom, dlatego warto z niego skorzystać już dziś. GMail Drive to program freeware, tak więc nie ma się co martwić o płatne przedłużanie licencji.

Zasada działania GMail Drive do pobrania z naszej strony jest niezwykle prosta. Program po instalacji tworzy w „Mój komputer” nową ikonkę, która otwiera dostęp do wolnej przestrzeni z naszej skrzynki. Wystarczy tylko odpowiednia konfiguracja i zalogowanie. Choć GMail Drive nie jest po polsku to raczej nikt nie powinien mieć problemów z ustawieniami. Na pewno wersja GMail Drive pl byłaby przydatna jednak czytelny interfejs sprawia, że wersja anglojęzyczna w zupełności wystarcza. Program pozwala na dowolne kopiowanie danych, a jedynym ograniczeniem jest rozmiar wysyłanych plików, który nie powinien przekraczać 20MB. Download GMail Drive to propozycja zwłaszcza dla ludzi w ruchu, którzy dbają o to aby mieć dostęp do ważnych plików w każdym miejscu. GMail Drive działa z Windows 7 i Vista. Możliwe jest również zainstalowanie GMail Drive na XP. Nie ma natomiast specjalnej wersji GMail Drive pod Linux i Mac.

Jeśli szukasz programu, który umożliwi ci bezpośredni dostęp do przestrzeni ze skrzynki pocztowej GMail to GMail Drive za free jest właśnie dla ciebie.

Podobne Pozostałe

 • Launchy 2.5

  Launchy to program, który przyda się każde osobie pracującej na komputerze. Dlaczego? Powód jest prosty - zajęcie tego typu wiąże się z koniecznością otwierania przeróżnych programów i plików, jak sesje, projekty, aplikacje, dokumenty czy pliki audio i wideo.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller - świetny, darmowy program, który z powodzeniem może zastąpić nie zawsze działające po naszej myśli systemowe narzędzie do odinstalowywania gier i programów.

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,

 • Simple Port Forwarding

  Simple Port Forwarding to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca szybkie przekierowanie i otwieranie portów na routerze, która większość operacji wykonuje automatycznie, a zadaniem użytkownika jest jedynie podanie niezbędnych danych do przekierowania, takich jak model routera, nazwa użytkownika, hasło dostępu, a także określenie który port ma zostać przekierowany lub ewentualnie otwarty i dla jakiej aplikacji.

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GMail Drive 1.0.16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie