Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GMail Drive 1.0.16

Kategoria: Pozostałe
Producent: Bjarke Viksoe
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 342

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GMail Drive 1.0.16

GMail Drive to ciekawy program, który pozwala na uzyskanie dostępu do wirtualnego dysku, z naszej skrzynki pocztowej i dowolne nim zarządzanie. Konfiguracja GMail Drive jest bardzo prosta, a program do działania wymaga jedynie posiadania skrzynki pocztowej GMail, która oferuje kilka Gigabajtów wolnego i nieraz bardzo potrzebnego miejsca. GMail Drive jest za darmo udostępniany użytkownikom, dlatego warto z niego skorzystać już dziś. GMail Drive to program freeware, tak więc nie ma się co martwić o płatne przedłużanie licencji.

Zasada działania GMail Drive do pobrania z naszej strony jest niezwykle prosta. Program po instalacji tworzy w „Mój komputer” nową ikonkę, która otwiera dostęp do wolnej przestrzeni z naszej skrzynki. Wystarczy tylko odpowiednia konfiguracja i zalogowanie. Choć GMail Drive nie jest po polsku to raczej nikt nie powinien mieć problemów z ustawieniami. Na pewno wersja GMail Drive pl byłaby przydatna jednak czytelny interfejs sprawia, że wersja anglojęzyczna w zupełności wystarcza. Program pozwala na dowolne kopiowanie danych, a jedynym ograniczeniem jest rozmiar wysyłanych plików, który nie powinien przekraczać 20MB. Download GMail Drive to propozycja zwłaszcza dla ludzi w ruchu, którzy dbają o to aby mieć dostęp do ważnych plików w każdym miejscu. GMail Drive działa z Windows 7 i Vista. Możliwe jest również zainstalowanie GMail Drive na XP. Nie ma natomiast specjalnej wersji GMail Drive pod Linux i Mac.

Jeśli szukasz programu, który umożliwi ci bezpośredni dostęp do przestrzeni ze skrzynki pocztowej GMail to GMail Drive za free jest właśnie dla ciebie.

Podobne Pozostałe

 • Gameplay Time Tracker

  Ciekawy i przydatny program pozwalający kontrolować czas spędzony z grami komputerowymi zainstalowanymi w systemie Windows.

 • Atomic Clock Sync

  W Internecie możemy napotkać wiele różnego rodzaju aplikacji. Zdecydowana większość z nich jest bardo użyteczna, jednak trafia się mnóstwo programów o wątpliwej przydatności, a także kuriozów, z którymi nie za bardzo wiadomo, co robić.

 • Intel Extreme Tuning Utility

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony z myślą o podkręcaniu i monitorowaniu pracy procesora oraz układów graficznych firmy Intel.

 • AllOff

  Energia elektryczna staje się coraz droższa. Jej oszczędzanie wydaje się więc czynnością naturalną. Oszczędzać prąd możemy także w czasie korzystania z naszego komputera. Pomoże nam w tym darmowe narzędzie o nazwie Alloff.

 • 4t Tray Minimizer

  4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GMail Drive 1.0.16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie