Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Game Booster 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Iobit, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Rozmiar: 708 kb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4127

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Game Booster 1.0

Dostępny za free Game Booster to  program, który przyda się każdemu graczowi. Aplikacja ta sprawia, że komputer ma większą wydajność. W jaki sposób? Oczyszcza pamięć RAM i wyłącza pamięciożerne procesy działające w tle. Chociaż Game Booster nie jest po polsku, to nie będziesz mieć problemów z jego obsługą, która jest dziecinnie prosta. Nadto po zakończeniu zabawy jednym kliknięciem przywracamy do działania wszystkie zamknięte operacje.

Zobacz, jak wydajny może być twój sprzęt! Wykonaj download Game Booster i wypróbuj go! Nie kosztuje Cię to ani grosza, a sprawi, że wszystkie tytuły będą znakomicie działać. Game Booster to program narzędziowy, który usprawni pracę naszego komputera, gdy przyjdzie nam ochota zagrać w grę potrzebującą dużej mocy obliczeniowej.

Podobne Pozostałe

 • Atomic Clock Sync

  W Internecie możemy napotkać wiele różnego rodzaju aplikacji. Zdecydowana większość z nich jest bardo użyteczna, jednak trafia się mnóstwo programów o wątpliwej przydatności, a także kuriozów, z którymi nie za bardzo wiadomo, co robić.

 • Your Uninstaller!

  Your Uninstaller! to niezwykle prosta w obsłudze i popularna na całym świecie aplikacja, która służy do odinstalowywania zbędnego oprogramowania ze środowiska Windows.

 • 4sync

  Przechowuj dane na wirtualnym serwerze i dziel się nimi ze znajomymi dzięki 4sync!

 • Gameplay Time Tracker

  Ciekawy i przydatny program pozwalający kontrolować czas spędzony z grami komputerowymi zainstalowanymi w systemie Windows.

 • Launchy 2.5

  Launchy to program, który przyda się każde osobie pracującej na komputerze. Dlaczego? Powód jest prosty - zajęcie tego typu wiąże się z koniecznością otwierania przeróżnych programów i plików, jak sesje, projekty, aplikacje, dokumenty czy pliki audio i wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Game Booster 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie