Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dvdFab Platinum 6.0.6.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Fengtao Software Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.09.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 837

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis dvdFab Platinum 6.0.6.0

Program DVDFab Platinum jest narzędziem umożliwiającym kopiowanie, konwertowanie i nagrywanie różnych wersji płyt DVD, miedzy innymi DVD5 czy DVD9 oraz płyt Blu-ray. DVDFab Platinum pozwala konwertować DVD do formatów mobilnych - Generic, iPod, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, PS3, PVP i PDA. Kopiując płytę można wybrać opcję powielenia całego nośnika lub jego poszczególnych elementów - dodatków, menu, napisów, ścieżki audio lub samego filmu. DVDFab Platinum działa całkowicie po polsku. Darmowy DVDFab Platinum dostępny w tym miejscu to plik trial, który od chwili zainstalowania działa 30 dni.

Pożyteczną funkcją programu DVDFab Platinum jest możliwość skopiowania płyty DVD na kilka nośników pod rząd. Za pomocą DVDFab Platinum można usunąć zabezpieczenia płyty DVD takie jak CSS, RCE, Region, Macrovision, UOP, RC, APS, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2. Kopie stworzone przy pomocy DVDFab można zapisać na płytach różnych typów - DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, DVD-R DL. Najnowszy DVDFab Platinum serii 6 potrafi także odzyskać dane zamieszczone na zniszczonym nośniku DVD.

DVDFab Platinum PC posiada kilka interesujących opcji kopiowania. Program może skopiować cały dysk (film razem z menu i dodatkami) albo tylko film (ze ścieżką audio i napisami). Program potrafi kopiować film z dwuwarstwowej płyty DVD-9 na dwie płyty DVD-5 przy zachowaniu jakości lub na jednowarstwową płytę DVD. DVDFab Platinum umożliwia stworzenie kopii bezpieczeństwa płyty DVD w stosunku 1:1 oraz połączenie wybranych części kilku płyt DVD i połączenie ich w całość. Program pozwala też stworzyć obraz ISO płyty i nagrać go na płycie oraz skonwertować pliki do obrazu ISO.

DVDFab Platinum - wymagania systemowe
DVDFab Platinum działa na następujących systemach operacyjnych: MS Windows 98, Windows ME, Windows 2000, Windows XP i Windows Vista. Producent nie potwierdził oficjalnie działania DVDFab Platinum na Windows 7.

DVDFab Platinum - licencja
DVDFab Platinum nie jest za darmo. DVDFab Platinum za free działa 30 dni od chwili instalacji. W DVDFab Platinum trial nie jest możliwe wykorzystanie wszystkich funkcji. Koszt dwuletniej licencji to wydatek rzędu 57.60 USD. Przez dwa lata każdy, kto posiada licencję DVDFab Platinum ma darmowy download wszystkich aktualizacji oprogramowania.

Jeśli chcesz wypróbować DVDFab Platinum ściągnij go z naszego serwisu. Zapraszamy do naszego działu „Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray” gdzie oprócz DVDFab Platinum do pobrania są inne darmowe programy pomocne w zarządzaniu kolekcją mulitmediów.

Podobne Pozostałe

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,

 • GTK+ 2.6 Runtime Environment

  Pobierz GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za darmo. GTK+ 2.18.5 Runtime Environment jest niezbędny do uruchamiania niektórych programów. Free download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Asystent Korporacja

  Asystent Korporacja 2011 11.9.15 jest pakietem narzędzi do prowadzenia firmy.Asystent Korporacja 2011 11.9.15 zawiera moduły wszystkich programów z serii Asystent, są to przede wszystkim: system CRM do zarządzania kontaktami z klientem.

 • Adobe Flash Player Uninstaller


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: dvdFab Platinum 6.0.6.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie