Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DriverEasy 3.10

Kategoria: Pozostałe
Producent: Easeware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2011
Rozmiar: 1,9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 908

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DriverEasy 3.10

DriverEasy to bardzo ciekawe i niezwykle przydatne narzędzie umożliwiające szybką i co najważniejsze automatyczną aktualizację różnych sterowników w systemie Microsoft Windows. Program współpracuje z wszystkimi edycjami tego systemu operacyjnego, począwszy od Windows XP i umożliwia aktualizację sterowników płyt głównych, kart dźwiękowych i graficznych, drukarek, skanerów, USB, napędów i wielu innych urządzeń, których efektywne działanie jest bardzo często zależne od odpowiedniej wersji sterownika. Baza sterowników programu składa się z ponad miliona różnych pozycji. Oprócz uaktualniania sterowników, DriverEasy ułatwia także wykrycie urządzeń nierozpoznanych przez komputer, a także wykonanie kopii zapasowych sterowników, ich przywracanie, a także usuwanie.

Program jest bardzo prosty w użyciu. Nie przeszkadza nawet brak specjalnej wersji DriverEasy pl. Wystarczy tylko uruchomić aplikację i włączyć skaner, który przeanalizuje system pod kątem sterowników, a następnie utworzy listę tych, które wymagają aktualizacji. Wówczas wystarczy tylko zezwolić DriverEasy na pobranie i aktualizację odpowiednich sterowników. Warto pamiętać, że program jest upowszechniany w dwóch edycjach – Free i Professional. Ta pierwsza oferuje jedynie najważniejsze funkcje, a więc wykrywanie nieznanych urządzeń i aktualizację bazy sterowników. Natomiast edycja zaawansowana, za którą trzeba już zapłacić, oferuje wszystkie funkcje o których była mowa na początku opisu. Aplikacja do poprawnego działania wymaga .NET Framework 2.0. 

Podobne Pozostałe

 • Advanced IP Scanner

  Advanced IP Scanner to darmowy i przede wszystkim prosty w użyciu program, który umożliwia szybkie skanowanie sieci lokalnych w celu zlokalizowania różnego rodzaju aktywnych urządzeń takich, jak routery, smartfony, komputery, tablety, itp.

 • GTK+ 2.6 Runtime Environment

  Pobierz GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za darmo. GTK+ 2.18.5 Runtime Environment jest niezbędny do uruchamiania niektórych programów. Free download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,

 • 360Amigo System Speedup Free

  360Amigo System Speedup Free to darmowa wersja znanego programu do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego Microsoft Windows, która oferuje sporą liczbę opcji mogących znacznie przyspieszyć działanie systemu i pracę komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DriverEasy 3.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie