Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DriverEasy 3.10

Kategoria: Pozostałe
Producent: Easeware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2011
Rozmiar: 1,9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 902

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DriverEasy 3.10

DriverEasy to bardzo ciekawe i niezwykle przydatne narzędzie umożliwiające szybką i co najważniejsze automatyczną aktualizację różnych sterowników w systemie Microsoft Windows. Program współpracuje z wszystkimi edycjami tego systemu operacyjnego, począwszy od Windows XP i umożliwia aktualizację sterowników płyt głównych, kart dźwiękowych i graficznych, drukarek, skanerów, USB, napędów i wielu innych urządzeń, których efektywne działanie jest bardzo często zależne od odpowiedniej wersji sterownika. Baza sterowników programu składa się z ponad miliona różnych pozycji. Oprócz uaktualniania sterowników, DriverEasy ułatwia także wykrycie urządzeń nierozpoznanych przez komputer, a także wykonanie kopii zapasowych sterowników, ich przywracanie, a także usuwanie.

Program jest bardzo prosty w użyciu. Nie przeszkadza nawet brak specjalnej wersji DriverEasy pl. Wystarczy tylko uruchomić aplikację i włączyć skaner, który przeanalizuje system pod kątem sterowników, a następnie utworzy listę tych, które wymagają aktualizacji. Wówczas wystarczy tylko zezwolić DriverEasy na pobranie i aktualizację odpowiednich sterowników. Warto pamiętać, że program jest upowszechniany w dwóch edycjach – Free i Professional. Ta pierwsza oferuje jedynie najważniejsze funkcje, a więc wykrywanie nieznanych urządzeń i aktualizację bazy sterowników. Natomiast edycja zaawansowana, za którą trzeba już zapłacić, oferuje wszystkie funkcje o których była mowa na początku opisu. Aplikacja do poprawnego działania wymaga .NET Framework 2.0. 

Podobne Pozostałe

 • Advanced Uninstaller PRO

  Advanced Uninstaller PRO to dość zaawansowane ale jednocześnie proste w użyciu narzędzie, które służy do odinstalowywanie różnego rodzaju gier i aplikacji z pamięci naszego komputera.

 • Stickies

  Stickies 7 to aplikacja, która przydać się może dosłownie wszystkim użytkownikom – zarówno tym bardzo zabieganym, jak i mniej.

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,

 • Bluetooth Radar

  Bluetooth Radar to proste zarówno w działaniu, jak i w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zlokalizować wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth, które znajdują się w zasięgu naszego komputera.

 • Weryfikator

  Weryfikator to świetne, darmowe narzędzie idealne dla każdego kto ma problem z błędnym wpisywaniem numerów PIN, REGON itd.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DriverEasy 3.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie