Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DriverEasy 4.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: Easeware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.06.2013
Rozmiar: 2.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 257

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DriverEasy 4.5

Jeżeli chcesz, by podzespoły w Twoim komputerze miały zawsze aktualne sterowniki to jest na to prosty sposób. Wystarczy zainstalować program o nazwie DriverEasy. Ten automatycznie sprawdza i pobiera znalezione, najnowsze wersje oprogramowania dla komputerów współpracujących z systemem operacyjnym Microsoft Windows XP, Windows Vista lub Windows 7.

Po instalacji następuje dokładne skanowanie naszego peceta. Po tym procesie DriverEasy wyświetla listę pozycji, które posiadają aktualne oprogramowanie (kolor zielony) oraz tych, które można zaktualizować (kolor czerwony). Później to my wybieramy, które sterowniki mają zostać zaktualizowane i pozwalamy działać programowi.

Warto dodać, że w bazie DriverEasy znajduje się ponad 100 000 różnych sterowników dla płyt głównych, kart graficznych, kart dźwiękowych, monitorów, kontrolerów, drukarek, skanerów, itd. Wersja płatna zawiera dodatkowo opcję, która pozwala na odinstalowywanie oraz tworzenie kopii zapasowych aktualnie zainstalowanego oprogramowania.

Podobne Pozostałe

 • Bluetooth Radar

  Bluetooth Radar to proste zarówno w działaniu, jak i w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zlokalizować wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth, które znajdują się w zasięgu naszego komputera.

 • Simple Port Forwarding

  Simple Port Forwarding to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca szybkie przekierowanie i otwieranie portów na routerze, która większość operacji wykonuje automatycznie, a zadaniem użytkownika jest jedynie podanie niezbędnych danych do przekierowania, takich jak model routera, nazwa użytkownika, hasło dostępu, a także określenie który port ma zostać przekierowany lub ewentualnie otwarty i dla jakiej aplikacji.

 • SlimDrivers

  SlimDrivers jest aplikacją służącą do zarządzania sterownikami działającymi w systemie Windows.

 • AllOff

  Energia elektryczna staje się coraz droższa. Jej oszczędzanie wydaje się więc czynnością naturalną. Oszczędzać prąd możemy także w czasie korzystania z naszego komputera. Pomoże nam w tym darmowe narzędzie o nazwie Alloff.

 • SHAREit

  Bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze program do szybkiego i bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy komputerem i urządzeniami mobilnymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DriverEasy 4.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie