Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DriverEasy 4.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: Easeware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.06.2013
Rozmiar: 2.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 257

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DriverEasy 4.5

Jeżeli chcesz, by podzespoły w Twoim komputerze miały zawsze aktualne sterowniki to jest na to prosty sposób. Wystarczy zainstalować program o nazwie DriverEasy. Ten automatycznie sprawdza i pobiera znalezione, najnowsze wersje oprogramowania dla komputerów współpracujących z systemem operacyjnym Microsoft Windows XP, Windows Vista lub Windows 7.

Po instalacji następuje dokładne skanowanie naszego peceta. Po tym procesie DriverEasy wyświetla listę pozycji, które posiadają aktualne oprogramowanie (kolor zielony) oraz tych, które można zaktualizować (kolor czerwony). Później to my wybieramy, które sterowniki mają zostać zaktualizowane i pozwalamy działać programowi.

Warto dodać, że w bazie DriverEasy znajduje się ponad 100 000 różnych sterowników dla płyt głównych, kart graficznych, kart dźwiękowych, monitorów, kontrolerów, drukarek, skanerów, itd. Wersja płatna zawiera dodatkowo opcję, która pozwala na odinstalowywanie oraz tworzenie kopii zapasowych aktualnie zainstalowanego oprogramowania.

Podobne Pozostałe

 • YUMI

  Pobierz za darmo YUMI służące do tworzenia bootowalnych nośników USB z systemami operacyjnymi!

 • LinuxLive USB Creator (LiLi)

  LiLi czyli LinuxLive USB Creator to wyjątkowe narzędzia pozwalające na tworzenie bootowalnych wersji systemu Linux, które uruchamiane mogą być bezpośrednio z napędu USB - pendrive'a, zewnętrznego dysku itp.

 • ManicTime

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program do śledzenia wszelkiej aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • .NET Framework Cleanup Tool

  .NET Framework Cleanup Tool to niewielki i niezwykle prosty w użyciu, darmowy program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wybranych przez użytkownika bibliotek typu .NET Framework.

 • GTK+ 2.6 Runtime Environment

  Pobierz GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za darmo. GTK+ 2.18.5 Runtime Environment jest niezbędny do uruchamiania niektórych programów. Free download programów po polsku z pobierz.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DriverEasy 4.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie