Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Driver Magician Lite 4.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: GoldSolution Software Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2013
Rozmiar: 1,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 94

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Driver Magician Lite 4.4

Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie!

To wyjątkowo prosty w obsłudze i użyteczny program, który może szczególnie przydać się wtedy, gdy świeżo zainstalowane sterowniki nie działają stabilnie. Ponad to, dzięki Driver Magician Lite użytkownik ma dostęp do podstawowych informacji dotyczących pochodzenia danych bibliotek w postaci ścieżki lokalizacji na dysku, nazwy wydawcy, numeru wersji itp.

Podobne Pozostałe

 • Atomic Clock Sync

  W Internecie możemy napotkać wiele różnego rodzaju aplikacji. Zdecydowana większość z nich jest bardo użyteczna, jednak trafia się mnóstwo programów o wątpliwej przydatności, a także kuriozów, z którymi nie za bardzo wiadomo, co robić.

 • Uninstall Tool

  Pobierz Uninstall Tool do odinstalowywania zbędnych aplikacji!

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • Desktop Icon Toy

  Desktop Icon Toy to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na zarządzanie ikonami, które dostępne są z poziomu pulpitu systemowego. Aplikacja umożliwia między innymi podmianę standardowych ikon systemowych na takie, które najbardziej przypadną nam do gustu.

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Driver Magician Lite 4.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie