Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DirectX Happy Uninstall 5

Kategoria: Pozostałe
Producent: Superfox Studio
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.03.2011
Rozmiar: 23.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 426

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DirectX Happy Uninstall 5

DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze, jak też i przy graniu w gry, oglądaniu filmów, itp. Mamy tu szereg użytecznych opcji, które pozwalają nam zarówno na zarządzanie, jak też i wykonywanie kopii zapasowych ich ustawień. Nie jest co prawda możliwy download tego programu za darmo, jednak na tej właśnie stronie znajduje się wersja testowa aplikacji, którą można pobrać za darmo.

DirectX Happy Uninstall pozwala na tworzenie kopi zapasowych bibliotek, co pozwala na łatwe ich odtworzenie w przypadku awarii system. Dodatkowo, jeśli użytkownik namiesza w ustawieniach, może skorzystać z przywracania DirectX z płyty instalacyjnej systemu Windows. Download programu w wydaniu testowym pozwoli na zapoznanie się z jego właściwościami, zaś pełną wersję można nabyć na stronie producenta. Jej koszt to niecałe 20 dolarów, czyli ok. 60 złotych. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie ma wydania DirectX Happy Uninstall po polsku i do obsługi programu przyda się znajomość angielskiego w stopniu co najmniej średnim.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, z którymi aplikacja współpracuje, mamy na liście wspieranych Windows 7, Vistę i XP. Zarówno wydani testowe, jak i wersja full DirectX Happy Uninstall będą spisywać się na nich bez zarzutu. Można to zresztą sprawdzić, pobierając wydanie testowe – nie kosztuje to ani grosza. Nie polecamy jednak używania aplikacji osobom początkującym. To program dla raczej zaawansowanych użytkowników.

Podobne Pozostałe

 • SlimDrivers

  SlimDrivers jest aplikacją służącą do zarządzania sterownikami działającymi w systemie Windows.

 • Rufus

  Rufus to bardzo proste w użyciu narzędzie, które w szybki sposób pozwoli użytkownikowi na sformatowanie pamięci USB oraz stworzenie z nich bootowalnych obrazów ISO dla wybranych programów i aplikacji.

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • LinuxLive USB Creator (LiLi)

  LiLi czyli LinuxLive USB Creator to wyjątkowe narzędzia pozwalające na tworzenie bootowalnych wersji systemu Linux, które uruchamiane mogą być bezpośrednio z napędu USB - pendrive'a, zewnętrznego dysku itp.

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DirectX Happy Uninstall 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie