Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Desktop Icon Toy 4.7

Kategoria: Pozostałe
Producent: iDeskSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 0.8 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 88

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Desktop Icon Toy 4.7

Desktop Icon Toy to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na zarządzanie ikonami, które dostępne są z poziomu pulpitu systemowego. Aplikacja umożliwia między innymi podmianę standardowych ikon systemowych na takie, które najbardziej przypadną nam do gustu. Mamy tutaj do czynienia z kilkoma rodzajami zegarów, gwiazd, spirali, serc, różnych kształtów. Warto wspomnieć, że Desktop Icon Toy pozwala także na szybkie ukrywanie pola tekstowego znajdującego się pod daną ikoną, pozostawiają wyłącznie jej grafikę.

Nie zabrakło także funkcji zmiany rozmiaru ikony oraz możliwości stworzenia efektu prostej animacji po najechaniu kursorem na ikonę. Nie zabrakło także opcji zablokowania ikon na pulpicie (brak możliwości ich przesuwania) oraz stworzenia skrótów klawiszowych do najczęściej wybieranych ikon. Całość, dzięki intuicyjnemu menu jest banalna w obsłudze. Co więcej, program nie zajmuje wiele miejsca na dysku, więc może być instalowany nawet na nieco starszych komputerach. Prezentowana wersja trialowa umożliwia na korzystanie ze wszystkich opcji programu przez okres 14 dni.

Podobne Pozostałe

 • LinuxLive USB Creator (LiLi)

  LiLi czyli LinuxLive USB Creator to wyjątkowe narzędzia pozwalające na tworzenie bootowalnych wersji systemu Linux, które uruchamiane mogą być bezpośrednio z napędu USB - pendrive'a, zewnętrznego dysku itp.

 • Winstep Nexus Dock

  Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS.

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)

 • Notepad++

  Dostępny za darmo Notepad++ to doskonały edytor źródłowy dla programistów, który jest niesamowicie użytecznym narzędziem pracy.

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Desktop Icon Toy 4.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie