Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Desktop Icon Toy 4.7

Kategoria: Pozostałe
Producent: iDeskSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 0.8 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 86

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Desktop Icon Toy 4.7

Desktop Icon Toy to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na zarządzanie ikonami, które dostępne są z poziomu pulpitu systemowego. Aplikacja umożliwia między innymi podmianę standardowych ikon systemowych na takie, które najbardziej przypadną nam do gustu. Mamy tutaj do czynienia z kilkoma rodzajami zegarów, gwiazd, spirali, serc, różnych kształtów. Warto wspomnieć, że Desktop Icon Toy pozwala także na szybkie ukrywanie pola tekstowego znajdującego się pod daną ikoną, pozostawiają wyłącznie jej grafikę.

Nie zabrakło także funkcji zmiany rozmiaru ikony oraz możliwości stworzenia efektu prostej animacji po najechaniu kursorem na ikonę. Nie zabrakło także opcji zablokowania ikon na pulpicie (brak możliwości ich przesuwania) oraz stworzenia skrótów klawiszowych do najczęściej wybieranych ikon. Całość, dzięki intuicyjnemu menu jest banalna w obsłudze. Co więcej, program nie zajmuje wiele miejsca na dysku, więc może być instalowany nawet na nieco starszych komputerach. Prezentowana wersja trialowa umożliwia na korzystanie ze wszystkich opcji programu przez okres 14 dni.

Podobne Pozostałe

 • Intel Extreme Tuning Utility

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony z myślą o podkręcaniu i monitorowaniu pracy procesora oraz układów graficznych firmy Intel.

 • 4t Tray Minimizer

  4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a.

 • StatBar

  StatBar to dość proste w użyciu ale jednocześnie niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu narzędzie. Za jego pomocą instalujemy specjalny pasek w górnej części ekranu, który informuje nas na bieżąco o wszystkich najważniejszych parametrach naszego komputera.

 • 360Amigo System Speedup Free

  360Amigo System Speedup Free to darmowa wersja znanego programu do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego Microsoft Windows, która oferuje sporą liczbę opcji mogących znacznie przyspieszyć działanie systemu i pracę komputera.

 • Simple Port Forwarding

  Simple Port Forwarding to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca szybkie przekierowanie i otwieranie portów na routerze, która większość operacji wykonuje automatycznie, a zadaniem użytkownika jest jedynie podanie niezbędnych danych do przekierowania, takich jak model routera, nazwa użytkownika, hasło dostępu, a także określenie który port ma zostać przekierowany lub ewentualnie otwarty i dla jakiej aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Desktop Icon Toy 4.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie