Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dekoder Eletronika 3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Dawid Najgiebauer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2010
Rozmiar: 812 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1646

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dekoder Eletronika 3.1

Dekoder Elektronika 3.1 to najnowsza wersja programu przeznaczonego dla osób zajmujących się elektroniką. Poprzednia nazwa tego programu to Dekoder Elektryka, jednak najnowsza wersja otrzymała już inną. Jednak podobnie jak i tamta, także  Dekoder Elektronika jest za darmo. Czy warto pobrać tą aplikację?

Jeśli zajmujesz się elektryką czy elektroniką – jak najbardziej. Dzięki tej aplikacji możesz odczytać parametry miniaturowych cewek, rezystorów, dławików kodowanych, a także kondensatorów ceramicznych typu 1 i 2. Pobierz Dekoder Elektronika i wszystko stanie się jasne. Download programu Dekoder Elektronika pozwoli Ci także na podawanie kodu na podstawie wprowadzonych parametrów.

Jak więc widać, download aplikacji Dekoder Elektronika  znacznie ułatwi pracę każdemu, kto ma do czynienia z tego typu elementami.  Nazwa wersji wskazuje jednoznacznie na to, że tytuł ten jest bez przerwy ulepszany i modernizowany. Z pewnością więc pojawią się kolejne wersje programu Dekoder Elektronika za free. Jego liczba pobrań jest olbrzymia, dlatego też można uwierzyć, ze tylu użytkowników nie ściągałoby byle czego. W najnowszej wersji programu dołączony jest do pliku instalacyjnego formularz ankiety, której wypełnienie i przesłanie pomoże autorowi w ulepszaniu aplikacji. Nadto został zoptymalizowany kod podczas zmiany rozmiaru okna. W niedostępnym pod Linux programie Dekoder Elektronika  pojawia się także po raz pierwszy wprowadzono możliwość dostosowania rozmiarów rysunku.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, na jakich działa program, Dekoder Elektronika  pracuje na Windows 7. Nie powinno być także problemów z Dekoder Elektronika   na Vista.  Oczywiście możesz bez problemu uruchomić Dekoder Elektronika  pod XP. Na razie nic nie wskazuje na to, aby pojawiła się wersja Dekoder Elektronika  pod Mac.

Podobne Pozostałe

 • 4t Tray Minimizer

  4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a.

 • AllOff

  Energia elektryczna staje się coraz droższa. Jej oszczędzanie wydaje się więc czynnością naturalną. Oszczędzać prąd możemy także w czasie korzystania z naszego komputera. Pomoże nam w tym darmowe narzędzie o nazwie Alloff.

 • Intel Extreme Tuning Utility

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony z myślą o podkręcaniu i monitorowaniu pracy procesora oraz układów graficznych firmy Intel.

 • GTK+ 2.6 Runtime Environment

  Pobierz GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za darmo. GTK+ 2.18.5 Runtime Environment jest niezbędny do uruchamiania niektórych programów. Free download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dekoder Eletronika 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie