Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CzasoWyłącznik 3.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: CodeOpen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 30501

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CzasoWyłącznik 3.0

CzasoWyłącznik 3.0 to program pozwalający wyłączać komputer o ustalonej co do minuty przez użytkownika dokładnej porze. CzasoWyłącznik 3.0 działa po polsku oraz w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim (istnieje możliwość rozbudowania o kolejne wersje językowe). CzasoWyłącznik 3.0 posiada przejrzysty interfejs graficzny, dzięki któremu obsługa jest bardzo prosta. Intuicyjna obsługa gwarantuje, że nawet początkujący użytkownik nie będzie miał problemów z wykorzystaniem wszystkich funkcji. Program CzasoWyłącznik 3.0 pobierzesz za free – jest to program bezpłatny, działający bez ograniczeń.

CzasoWyłącznik 3.0 pozwala wyłączyć komputer, wylogować się z profilu użytkownika lub zamknąć system. CzasoWyłącznik umożliwia ponowne uruchomienie komputera. CzasoWyłącznik 3.0 pozwala również zamykać programy o wybranej porze. Można wybrać sposób normalny lub wymuszony. W trybie wymuszonym CzasoWyłącznik 3.0 zamyka programy bez zapisu, a co za tym idzie, niektóre dane mogą być bezpowrotnie utracone. Aplikację można minimalizować do paska narzędzi a jego ponowna maksymalizacja wymaga podania hasła (szyfrowanie MD5). Przetestuj sam CzasoWyłącznik 3.0 – ściągnij teraz.

Istnieje możliwość ustawienia powiadomień głosowych. Dla większej wygody zapamiętywane są ostatnio używane ustawienia. CzasoWyłącznik 3.0, najnowszy z serii CzasoWyłącznik, można także używać jak blokadę rodzicielską. CzasoWyłącznik 3.0 posiada funkcję blokady programów i stron internetowych (maksymalnie 250 adresów). Kiedy pojawi się nowa wersja CzasoWyłącznik 3.0 do pobrania ze strony producenta, użytkownicy zostaną o tym fakcie natychmiast powiadomieni odpowiednim komunikatem. CzasoWyłącznik 3.0 można używać za darmo na licencji freeware. Sprawdź działanie CzasoWyłącznik 3.0 – pobierz klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest CzasoWyłącznik 3.0 to freeware, jego pobranie i używanie nie podlega opłatom. CzasoWyłącznik 3.0 nie jest trial.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, z jakimi kompatybilny jest CzasoWyłącznik 3.0 to Windows 7, Windows Vista i Windows XP. Nie jest wymagane dla CzasoWyłącznik 3.0 osobne spolszczenie. CzasoWyłącznik 3.0 w wersji pl działa od momentu instalacji.

Uwaga! Obsługa Czaso Wyłącznik 3.0 zalecana jest osobom z uprawnieniami administratora. Wybierz bezpłatny CzasoWyłącznik 3.0 - download z naszego serwisu. Jeśli szukasz darmowych aplikacji biurowych, graficznych lub multimedialnych, zajrzyj do działu Programy, gdzie znajdziesz najnowsze wersje wiodących programów.


­Certyfikat___pl­

Podobne Pozostałe

 • Desktop Icon Toy

  Desktop Icon Toy to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na zarządzanie ikonami, które dostępne są z poziomu pulpitu systemowego. Aplikacja umożliwia między innymi podmianę standardowych ikon systemowych na takie, które najbardziej przypadną nam do gustu.

 • 360Amigo System Speedup Free

  360Amigo System Speedup Free to darmowa wersja znanego programu do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego Microsoft Windows, która oferuje sporą liczbę opcji mogących znacznie przyspieszyć działanie systemu i pracę komputera.

 • CzasoWyłącznik

  CzasoWyłącznik to w pełni darmowe, proste w użyciu, polskie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zautomatyzować proces włączania/wyłączania lub ponownego logowanie się do komputera.

 • 4sync

  Przechowuj dane na wirtualnym serwerze i dziel się nimi ze znajomymi dzięki 4sync!

 • Gameplay Time Tracker

  Ciekawy i przydatny program pozwalający kontrolować czas spędzony z grami komputerowymi zainstalowanymi w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CzasoWyłącznik 3.0

dodał: ~grrr , 16.11.2010

nie dziala na win7

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie