Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Calculator Prompter 2.7

Kategoria: Pozostałe
Producent: Softaddress Co Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 0.9 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 103

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Calculator Prompter 2.7

Standardowy kalkulator systemowy, który dostępny jest w menu Akcesoria w systemie operacyjnym Windows niestety nie zawsze okazuje się wystarczający. Umożliwia bowiem skorzystanie jedynie z podstawowych funkcjonalności. Jeśli chcielibyśmy liczyć nieco bardziej skomplikowane równania, warto zwrócić uwagę na darmowy Calculator Prompter. Narzędzie to, dzięki intuicyjnemu menu jest niezwykle proste w obsłudze.

Co więcej, oferuje znacznie szerszą funkcjonalność w porównaniu do standardowego kalkulatora systemu Windows. Poza podstawowymi obliczeniami (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, itp), mamy tutaj także dostęp do obliczania całych wyrażeń, np ((22-13*3/4)^2)%11. Nie zabrakło także opcji użycia funkcji trygonometrycznych, pierwiastków czy stałych matematycznych i potęgowania. Warto zaznaczyć, że prezentowane narzędzie wyposażone zostało także w inteligentny system wykrywający błędy we wprowadzanych przez użytkownika wyrażeniach. Całość nie zajmuje wiele miejsca na dysku komputera i z powodzeniem może być instalowana nawet na nieco starszym sprzęcie.

Podobne Pozostałe

 • MyDefrag

  MyDefrag to proste narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które w przeszłości było udostępniane pod nazwą JkDefrag.

 • Rufus

  Rufus to bardzo proste w użyciu narzędzie, które w szybki sposób pozwoli użytkownikowi na sformatowanie pamięci USB oraz stworzenie z nich bootowalnych obrazów ISO dla wybranych programów i aplikacji.

 • Monitor Internetowy

  Monitor Internetowy JZK® X1 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiający kontrolowanie i zarządzanie połączeniami internetowymi w szybki i łatwy sposób.

 • Winstep Nexus Dock

  Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS.

 • Toolbar Cleaner

  Toolbar Cleaner to proste w użyciu, darmowe narzedzie, dzieki któremu pozbędziemy się niechcianych pasków narzędziowych oraz niepotrzebnych dodatków z naszej przeglądarki internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Calculator Prompter 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie