Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Calculator Prompter 2.7

Kategoria: Pozostałe
Producent: Softaddress Co Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 0.9 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 98

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Calculator Prompter 2.7

Standardowy kalkulator systemowy, który dostępny jest w menu Akcesoria w systemie operacyjnym Windows niestety nie zawsze okazuje się wystarczający. Umożliwia bowiem skorzystanie jedynie z podstawowych funkcjonalności. Jeśli chcielibyśmy liczyć nieco bardziej skomplikowane równania, warto zwrócić uwagę na darmowy Calculator Prompter. Narzędzie to, dzięki intuicyjnemu menu jest niezwykle proste w obsłudze.

Co więcej, oferuje znacznie szerszą funkcjonalność w porównaniu do standardowego kalkulatora systemu Windows. Poza podstawowymi obliczeniami (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, itp), mamy tutaj także dostęp do obliczania całych wyrażeń, np ((22-13*3/4)^2)%11. Nie zabrakło także opcji użycia funkcji trygonometrycznych, pierwiastków czy stałych matematycznych i potęgowania. Warto zaznaczyć, że prezentowane narzędzie wyposażone zostało także w inteligentny system wykrywający błędy we wprowadzanych przez użytkownika wyrażeniach. Całość nie zajmuje wiele miejsca na dysku komputera i z powodzeniem może być instalowana nawet na nieco starszym sprzęcie.

Podobne Pozostałe

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • KM Wakeup

  KM Wakeup 1.6 to bardzo użyteczna aplikacja dla posiadaczy systemów Windows, którzy pracują na komputerze. Ten niewielki, ważący zaledwie 2,75 MB programik pozwoli na automatyczne wyłączenie komputera.

 • SHAREit

  Bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze program do szybkiego i bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy komputerem i urządzeniami mobilnymi.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller - świetny, darmowy program, który z powodzeniem może zastąpić nie zawsze działające po naszej myśli systemowe narzędzie do odinstalowywania gier i programów.

 • Bluetooth Radar

  Bluetooth Radar to proste zarówno w działaniu, jak i w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zlokalizować wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth, które znajdują się w zasięgu naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Calculator Prompter 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie