Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BatteryBar 3.5.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: Chris Thompson
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.07.2011
Data modyfikacji: 15.12.2011
Rozmiar: 1,21 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 263

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BatteryBar 3.5.4

BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków. Jej zadaniem jest udzielanie szczegółowych informacji na temat stanu baterii – pokazywana jest tu jej pojemność, stan naładowania i inne użyteczne parametry. Dla wygody użytkownika paski kolorów stanu baterii zmieniają się w zależności od tego, jaki jest poziom naładowania. Zielony to więcej niż 40%, żółty to między 40 a 25 %, zaś czerwony to alarm – zostało niej niż ¼ stanu baterii. Ten użyteczny program jest całkowicie darmowy, można więc wykonać download BatteryBar za darmo i korzystać bez konieczności uiszczania opłat.

Ta aplikacja może stanowić świetny zamiennik dla oprogramowania pokazującego stan baterii, które zwykle dostarczane jest przez producenta danego urządzenia. Na plus przemawia też fakt, że aplikacja ta zużywa niewielkie zasoby RAM, dzięki czemu nie odczuwamy jej działania. Kolejny plus to fakt wydania BatteryBar pl, więc nie jest potrzebna znajomość jakiegokolwiek języka obcego do jego używania. Warto też nadmienić, że istniej również płatna wersja programu. nazywa się BatteryBar Pro i pozwala na dostosowanie wyglądu interfejsu oraz powiadomień. Powiadomień nie ma w wersji darmowej. Jednak jeśli nie zależy nam na tym, można spokojnie zadowolić się darmową wersją.

BatteryBar 3.5.4 to wygodna alternatywa dla każdego, kto tylko chce mieć pełen wgląd w stan baterii oraz jej parametry. Doskonale spisuje się pod wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows, jak Vista, XP czy też Windows 7. Jako że jest on całkowicie darmowy, polecamy wypróbowanie go osobiście – wystarczy kliknąć na link na tej stronie,  aby rozpoczęło się pobieranie.

Podobne Pozostałe

 • StrokeIt

  StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze.

 • Atomic Clock Sync

  W Internecie możemy napotkać wiele różnego rodzaju aplikacji. Zdecydowana większość z nich jest bardo użyteczna, jednak trafia się mnóstwo programów o wątpliwej przydatności, a także kuriozów, z którymi nie za bardzo wiadomo, co robić.

 • Uninstall Tool

  Pobierz Uninstall Tool do odinstalowywania zbędnych aplikacji!

 • 4t Tray Minimizer

  4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a.

 • Monitor Internetowy

  Monitor Internetowy JZK® X1 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiający kontrolowanie i zarządzanie połączeniami internetowymi w szybki i łatwy sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BatteryBar 3.5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie