Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Atomic Clock Sync 3.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: iSBiSTER International, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.07.2011
Rozmiar: 0,39 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 137

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Atomic Clock Sync 3.0

W Internecie możemy napotkać wiele różnego rodzaju aplikacji. Zdecydowana większość z nich jest bardo użyteczna, jednak trafia się mnóstwo programów o wątpliwej przydatności, a także kuriozów, z którymi nie za bardzo wiadomo, co robić. Przykładem tego ostatniego jest Atomic Clock Sync 3. To aplikacja, która pozwala na synchronizację wbudowanego w nasz system operacyjny zegara ze znajdującym się w Stanach Zjednoczonych wzorcem atomowym. Można więc rzec, że dzięki Atomic Clock Sync mamy najdokładniejszą z możliwych godzin. Aplikacja ta nie została wydana po polsku, jednak obsługa jest na tyle prosta, że poradzą sobie z nią osoby nie mające pojęcia o języku angielskim.

Download Atomic Clock jest możliwy z tej właśnie strony. Aplikacja ta ma zaledwie 391 kb, więc jej ściągniecie zajmie dosłownie moment. Samoczynnie przystosowuje się ona do strefy czasowej użytkownika, a jeśli jesteśmy ciekawi czasu w innym zakątku świata, możemy ręcznie ją zmienić. Atomic Clock Sync umożliwia także synchronizację w wybrany sposób – na życzenie, o określonej porze, przy starcie systemu, itp. Jako że jest to aplikacja całkowicie darmowa, można pobrać ją i przetestować bez żadnych kosztów. Atomic Clock łączy się online w wzorcem, dlatego tez konieczne jest posiadanie podłączonego do sieci komputera.

Jeśli ktoś chce być pewien, że ma perfekcyjną godzinę na swoim zegarku systemowym – oto rozwiązanie tego problemu. Wystarczy tylko kliknąć link poniżej, aby rozpoczęło się pobieranie tego niewielkiego programiku. Nie kosztuje to ani grosza. Ważne jest, że program posiada opcję aktualizacji i po jednokrotnym zainstalowaniu nie musimy sprawdzać uaktualnień.

Podobne Pozostałe

 • Bluetooth Radar

  Bluetooth Radar to proste zarówno w działaniu, jak i w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zlokalizować wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth, które znajdują się w zasięgu naszego komputera.

 • 4sync

  Przechowuj dane na wirtualnym serwerze i dziel się nimi ze znajomymi dzięki 4sync!

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,

 • AllOff

  Energia elektryczna staje się coraz droższa. Jej oszczędzanie wydaje się więc czynnością naturalną. Oszczędzać prąd możemy także w czasie korzystania z naszego komputera. Pomoże nam w tym darmowe narzędzie o nazwie Alloff.

 • TweakRAM

  Jeśli chcielibyście w szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób przyspieszyć pracę swojego komputera bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci RAM, wystarczy zainstalować niewielki ale jednocześnie skuteczny program o nazwie TweakRAM.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Atomic Clock Sync 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie