Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Archivarius 3000 4.49

Kategoria: Pozostałe
Producent: Likasoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.06.2010
Data modyfikacji: 27.02.2012
Rozmiar: 5,04 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 117

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Archivarius 3000 4.49

Archivarius 3000 4.49 to program, który jest dość pomocny podczas organizowania oraz przeszukiwania wiadomości pocztowych. Dotyczy to zarówno maili znajdujących się w sieci, jak i zapisanych na komputerze czy nośnikach wymiennych, jak USB czy DVD. Niestety, pełna wersja Archivarius 3000 4.49 nie jest dostępna bez opłaty. Możesz jednak spróbować za darmo Archivarius w wersji testowej i zobaczyć, czy przyda Ci się tego typu aplikacja.

Warto zauważyć, że program przeszukuje także załączniki wiadomości. Dostępna za free wersja Archivarius 3000 pozwoli Ci przebadać możliwości tej użytecznej aplikacji, którą polecamy przede wszystkim osobom prowadzącym ożywioną wymianę korespondencji. Warto dodać, że mamy do czynienia z edycją Archivarius 3000 4.49 po polsku. Dlatego też nie potrzeba Ci znajomości języka obcego, ani też nie musisz szukać w sieci, czy istnieje spolszczenie Archivarius.

Korespondencję można przechowywać na dwa sposoby. Pierwszy to podział wedle słowa kluczowego. Drugi – selekcja przy pomocy języka wyszukiwania. Download Archivarius pokaże Ci szybkość działania tej aplikacji i jej wydajność.  Być może spodoba Ci się na tyle, że zdecydujesz się na zakup full wersji Archivarius 3000 4.49?

Aplikacja doskonale spisuje się pod Windowsami. Możesz więc bez problemu odpalić Archivarius 3000 4.49 na Windows 7, Vista i XP. Program oferuje też ciekawą funkcję serwera zdalnego wyszukiwania, co pozwoli Ci na pobieranie dokumentów  z innego komputera przez normalną przeglądarkę internetową. Choć Archivarius nie jest darmowy, polecamy go wypróbować! To świetna narzędzie do organizacji poczty i znalezienia dokumentów w załącznikach.

Podobne Pozostałe

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

 • Gameplay Time Tracker

  Ciekawy i przydatny program pozwalający kontrolować czas spędzony z grami komputerowymi zainstalowanymi w systemie Windows.

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie

 • StrokeIt

  StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze.

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Archivarius 3000 4.49Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie