Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AllOff 6.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: JSutils
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 92

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AllOff 6.2

Energia elektryczna staje się coraz droższa. Jej oszczędzanie wydaje się więc czynnością naturalną. Oszczędzać prąd możemy także w czasie korzystania z naszego komputera. Pomoże nam w tym darmowe narzędzie o nazwie Alloff. Całość daje nam możliwość automatycznego wyłączania urządzenia w chwili, kiedy od dłuższego czasu nie jest ono używane (np. zapomnieliśmy wyłączyć komputera przed wyjściem z domu). Funkcjonalność aplikacji jest jednak znacznie bardziej rozbudowana.

Mamy tutaj do czynienia między innymi z możliwością monitorowania i kontrolowania użycia procesora, aktywności klawiatury oraz myszki, wyłączeniem/zahibernowaniem/wprowadzeniem w stan uśpienia naszego komputera o zadanej godzinie bądź po określonym czasie bezczynności, ponownym uruchomieniu komputera o określonej godzinie. Całość dodatkowo oferuje proste w użyciu menu, dzięki któremu nawet mniej doświadczeni użytkownicy nie będą mieli problemu z obsługą. Alloff jest programem darmowym jednak wyłącznie do użytku prywatnego, a korzystanie ze wszystkich jego funkcji wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.

Podobne Pozostałe

 • Advanced Uninstaller PRO

  Advanced Uninstaller PRO to dość zaawansowane ale jednocześnie proste w użyciu narzędzie, które służy do odinstalowywanie różnego rodzaju gier i aplikacji z pamięci naszego komputera.

 • YUMI

  Pobierz za darmo YUMI służące do tworzenia bootowalnych nośników USB z systemami operacyjnymi!

 • Calculator Prompter

  Standardowy kalkulator systemowy, który dostępny jest w menu Akcesoria w systemie operacyjnym Windows niestety nie zawsze okazuje się wystarczający. Umożliwia bowiem skorzystanie jedynie z podstawowych funkcjonalności. Jeśli chcielibyśmy liczyć nieco bardziej skomplikowane równania, warto zwrócić uwagę na darmowy Calculator Prompter.

 • KM Wakeup

  KM Wakeup 1.6 to bardzo użyteczna aplikacja dla posiadaczy systemów Windows, którzy pracują na komputerze. Ten niewielki, ważący zaledwie 2,75 MB programik pozwoli na automatyczne wyłączenie komputera.

 • Adobe Flash Player Uninstaller


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AllOff 6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie