Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AllOff 6.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: JSutils
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 97

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AllOff 6.2

Energia elektryczna staje się coraz droższa. Jej oszczędzanie wydaje się więc czynnością naturalną. Oszczędzać prąd możemy także w czasie korzystania z naszego komputera. Pomoże nam w tym darmowe narzędzie o nazwie Alloff. Całość daje nam możliwość automatycznego wyłączania urządzenia w chwili, kiedy od dłuższego czasu nie jest ono używane (np. zapomnieliśmy wyłączyć komputera przed wyjściem z domu). Funkcjonalność aplikacji jest jednak znacznie bardziej rozbudowana.

Mamy tutaj do czynienia między innymi z możliwością monitorowania i kontrolowania użycia procesora, aktywności klawiatury oraz myszki, wyłączeniem/zahibernowaniem/wprowadzeniem w stan uśpienia naszego komputera o zadanej godzinie bądź po określonym czasie bezczynności, ponownym uruchomieniu komputera o określonej godzinie. Całość dodatkowo oferuje proste w użyciu menu, dzięki któremu nawet mniej doświadczeni użytkownicy nie będą mieli problemu z obsługą. Alloff jest programem darmowym jednak wyłącznie do użytku prywatnego, a korzystanie ze wszystkich jego funkcji wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.

Podobne Pozostałe

 • 360Amigo System Speedup Free

  360Amigo System Speedup Free to darmowa wersja znanego programu do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego Microsoft Windows, która oferuje sporą liczbę opcji mogących znacznie przyspieszyć działanie systemu i pracę komputera.

 • Intel Extreme Tuning Utility

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony z myślą o podkręcaniu i monitorowaniu pracy procesora oraz układów graficznych firmy Intel.

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)

 • Atomic Clock Sync

  W Internecie możemy napotkać wiele różnego rodzaju aplikacji. Zdecydowana większość z nich jest bardo użyteczna, jednak trafia się mnóstwo programów o wątpliwej przydatności, a także kuriozów, z którymi nie za bardzo wiadomo, co robić.

 • Stickies

  Stickies 7 to aplikacja, która przydać się może dosłownie wszystkim użytkownikom – zarówno tym bardzo zabieganym, jak i mniej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AllOff 6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie