Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash Player Uninstaller 15.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2014
Rozmiar: 0.82 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 186

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Flash Player Uninstaller 15.0

Adobe Flash Player Uninstaller to proste w użyciu, niewielkie narzędzie, które w pomoże nam w całkowitym usunięciu programu Adobe Flash Player oraz wszystkich jego komponentów z systemu operacyjnego Windows XP, Vista, 2003, 2008, 7 oraz 8 zarówno w wersjach 32, jak i 64-bitowych. Przy standardowym odinstalowywaniu Adobe Flash Player mogą pojawić się problemy, przez które nie będziemy w stanie całkowicie pozbyć się programu.

Dzięki prezentowanemu, darmowemu uninstallerowi cały proces przebiegnie bezproblemowo. Warto dodać, że to niewielkie narzędzie jest banalne w obsłudze, która sprowadza się zaledwie do kliknięcia w przycisk ODINSTALUJ i potwierdzenia swojego wyboru. Po kilkunastu sekundach możemy cieszyć się z całkowitego usunięcia pluginu. Adobe Flash Player Uninstaller jest również pomocny podczas procesu reinstalacji komponentów Adobe Flash Player, które powodowały różnego rodzaju błędy podczas odtwarzania materiałów wideo oraz wyświetlania komponentów multimedialnych na stronach internetowych.

Podobne Pozostałe

 • 4t Tray Minimizer

  4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • StrokeIt

  StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze.

 • Desktop Icon Toy

  Desktop Icon Toy to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na zarządzanie ikonami, które dostępne są z poziomu pulpitu systemowego. Aplikacja umożliwia między innymi podmianę standardowych ikon systemowych na takie, które najbardziej przypadną nam do gustu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash Player Uninstaller 15.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie