Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash Player Uninstaller 15.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2014
Rozmiar: 0.82 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 182

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Flash Player Uninstaller 15.0

Adobe Flash Player Uninstaller to proste w użyciu, niewielkie narzędzie, które w pomoże nam w całkowitym usunięciu programu Adobe Flash Player oraz wszystkich jego komponentów z systemu operacyjnego Windows XP, Vista, 2003, 2008, 7 oraz 8 zarówno w wersjach 32, jak i 64-bitowych. Przy standardowym odinstalowywaniu Adobe Flash Player mogą pojawić się problemy, przez które nie będziemy w stanie całkowicie pozbyć się programu.

Dzięki prezentowanemu, darmowemu uninstallerowi cały proces przebiegnie bezproblemowo. Warto dodać, że to niewielkie narzędzie jest banalne w obsłudze, która sprowadza się zaledwie do kliknięcia w przycisk ODINSTALUJ i potwierdzenia swojego wyboru. Po kilkunastu sekundach możemy cieszyć się z całkowitego usunięcia pluginu. Adobe Flash Player Uninstaller jest również pomocny podczas procesu reinstalacji komponentów Adobe Flash Player, które powodowały różnego rodzaju błędy podczas odtwarzania materiałów wideo oraz wyświetlania komponentów multimedialnych na stronach internetowych.

Podobne Pozostałe

 • GTK+ 2.6 Runtime Environment

  Pobierz GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za darmo. GTK+ 2.18.5 Runtime Environment jest niezbędny do uruchamiania niektórych programów. Free download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Simple Port Forwarding

  Simple Port Forwarding to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca szybkie przekierowanie i otwieranie portów na routerze, która większość operacji wykonuje automatycznie, a zadaniem użytkownika jest jedynie podanie niezbędnych danych do przekierowania, takich jak model routera, nazwa użytkownika, hasło dostępu, a także określenie który port ma zostać przekierowany lub ewentualnie otwarty i dla jakiej aplikacji.

 • Gameplay Time Tracker

  Ciekawy i przydatny program pozwalający kontrolować czas spędzony z grami komputerowymi zainstalowanymi w systemie Windows.

 • Intel Extreme Tuning Utility

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony z myślą o podkręcaniu i monitorowaniu pracy procesora oraz układów graficznych firmy Intel.

 • Asystent Korporacja

  Asystent Korporacja 2011 11.9.15 jest pakietem narzędzi do prowadzenia firmy.Asystent Korporacja 2011 11.9.15 zawiera moduły wszystkich programów z serii Asystent, są to przede wszystkim: system CRM do zarządzania kontaktami z klientem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash Player Uninstaller 15.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie