Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe AIR

Kategoria: Pozostałe
Producent: Adobe Systems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2010
Rozmiar: 11.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 730

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe AIR

Środowisko Adobe AIR jest potężnym narzędziem, które pozwala programistom na łatwe i skuteczne używanie języków Action Script i Java Script, oprogramowania HTML oraz Adobe Flash. Ma ono zastosowanie na każdym systemie operacyjnym, a prezentowana na tej stronie wersja Adobe AIR działa pod Linux. Dzięki niej można wykonać użyteczne aplikacje, które ogranicza tylko wyobraźnia programisty.

Jest możliwy download Adobe AIR bez żadnych opłat. Dokładnie rzecz ujmując jest to jego najnowsza wersja – Adobe AIR 2. Pozwala na kreowanie aplikacji lokalnych pod Adobe Flash Player, które łączą się z technologiami internetowymi przez co nie ma różnicy między środowiskiem lokalnym a siecią. Dzięki środowisku wykonawczemu nie ma przeszkód, by utworzyć przyciągające oko animacje, jak reklamy czy śmieszne filmiki. Dzięki możliwości ponownego użycia kodu pracuje się o wiele szybciej, zaś intuicyjne środowisko rozwoju zapewnia obsługą multiplatformową – planowana jest edycja na Androida.

Adobe Air pod Ubuntu spisuje się bez zastrzeżeń. Można więc na tym systemie robić aplikacje, które będą działać nie tylko na Linux, ale i pod Windows, Mac, a także na smart fonach. Adobe AIR otwiera kreatywnym olbrzymie pole do popisu, dzięki czemu można wykonywać naprawdę niezwykłe rzeczy. Jako że jest tu wsparcie dla metody drag and drop, łatwo dodawać kolejne elementy do szykowanego projektu.

Adobe AIR cieszy się zasłużonym uznaniem na całym świecie i nikt nie wyobraża sobie tworzenia tego typu aplikacji bez jego udziały. Jako że pobranie nic się nie płaci, polecamy wypróbować aplikację każdemu. Ilość możliwości zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

Podobne Pozostałe

 • ManicTime

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program do śledzenia wszelkiej aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • Stickies

  Stickies 7 to aplikacja, która przydać się może dosłownie wszystkim użytkownikom – zarówno tym bardzo zabieganym, jak i mniej.

 • Rufus

  Rufus to bardzo proste w użyciu narzędzie, które w szybki sposób pozwoli użytkownikowi na sformatowanie pamięci USB oraz stworzenie z nich bootowalnych obrazów ISO dla wybranych programów i aplikacji.

 • Gameplay Time Tracker

  Ciekawy i przydatny program pozwalający kontrolować czas spędzony z grami komputerowymi zainstalowanymi w systemie Windows.

 • Advanced Uninstaller PRO

  Advanced Uninstaller PRO to dość zaawansowane ale jednocześnie proste w użyciu narzędzie, które służy do odinstalowywanie różnego rodzaju gier i aplikacji z pamięci naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe AIRAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie