Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Your Uninstaller! 7.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: URSoft Software, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.11.2014
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 54

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Your Uninstaller! 7.5

Your Uninstaller! to niezwykle prosta w obsłudze i popularna na całym świecie aplikacja, która służy do odinstalowywania zbędnego oprogramowania ze środowiska Windows. Współpracuje z systemami Windows XP, Windows Vista, Windows 7 oraz Windows 8 zarówno w wersjach 32, jak i 64-bity. Jest to doskonała alternatywa dla standardowego, widnowsowego narzędzia deinstalacyjnego. Program przede wszystkim oferuje nieco więcej możliwości i skuteczniej usuwa pozostałości po odinstalowanych grach i aplikacjach. Co więcej, całość może pochwalić się prostym w obsłudze menu w języku polskim, które nie powinno sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Do dodatkowych zalet Your Uninstaller! należą między innymi:

- kasowanie pozostałości po odinstalowywanych programach (z dysku oraz rejestru systemowego),
- funkcja Fix it umożliwiająca naprawdę uszkodzonych deinstalatorów,
- dodatkowy moduł kontrolujący programy uruchamiane wraz z systemem Widnows,
- możliwość usuwania niepotrzebnych składników menu Start,

- dodatkowa ochrona prywatności podczas korzystania z przeglądarki Internet Explorer.

Program Your Uninstaller! dostępny jest w wersji trial, która pozwala na korzystanie ze wszystkich jego funkcjonalności przez okres 21 dni.

Podobne Pozostałe

 • StrokeIt

  StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze.

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.

 • Advanced IP Scanner

  Advanced IP Scanner to darmowy i przede wszystkim prosty w użyciu program, który umożliwia szybkie skanowanie sieci lokalnych w celu zlokalizowania różnego rodzaju aktywnych urządzeń takich, jak routery, smartfony, komputery, tablety, itp.

 • Intel Extreme Tuning Utility

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony z myślą o podkręcaniu i monitorowaniu pracy procesora oraz układów graficznych firmy Intel.

 • KM Wakeup

  KM Wakeup 1.6 to bardzo użyteczna aplikacja dla posiadaczy systemów Windows, którzy pracują na komputerze. Ten niewielki, ważący zaledwie 2,75 MB programik pozwoli na automatyczne wyłączenie komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Your Uninstaller! 7.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie