Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Winstep Nexus Dock 14.11

Kategoria: Pozostałe
Producent: Winstep Software Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2015
Rozmiar: 30,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, 7
Liczba pobrań: 37

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Winstep Nexus Dock 14.11

Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS. Całość pozwoli między innymi na dodanie skrótów do najczęściej używanych programów i aplikacji, menadżera zadań oraz szeregu przeróżnych widżetów (zegarek, kalendarz, prognoza pogody oraz wiele innych).

Nie zabrakło tutaj także kilku przydatnych narzędzi, jak chociażby takie, umożliwiające szybkie robienie zrzutów ekranu. Winstep Nexus Dock dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim jest niezwykle prosty w obsłudze, więc nie powinni mieć z nim problemów nawet początkujący użytkownicy. Poza podstawowymi funkcjami opisanymi powyżej, możemy znaleźć tutaj także cały szereg opcji pozwalający na spersonalizowanie paska skrótów (dodawanie/usuwanie skrótów, konfiguracja motywów kolorystycznych, efektów graficznych oraz wiele, wiele innych). Warto także dodać, że program jest całkowicie darmowy.

Podobne Pozostałe

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • DriverEasy

  DriverEasy to niezwykle przydatna aplikacja, która zeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu najnowszych sterowników i pomoże przeprowadzić proces aktualizacji.

 • AllOff

  Energia elektryczna staje się coraz droższa. Jej oszczędzanie wydaje się więc czynnością naturalną. Oszczędzać prąd możemy także w czasie korzystania z naszego komputera. Pomoże nam w tym darmowe narzędzie o nazwie Alloff.

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Winstep Nexus Dock 14.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie