Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Winstep Nexus Dock 14.11

Kategoria: Pozostałe
Producent: Winstep Software Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2015
Rozmiar: 30,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, 7
Liczba pobrań: 37

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Winstep Nexus Dock 14.11

Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS. Całość pozwoli między innymi na dodanie skrótów do najczęściej używanych programów i aplikacji, menadżera zadań oraz szeregu przeróżnych widżetów (zegarek, kalendarz, prognoza pogody oraz wiele innych).

Nie zabrakło tutaj także kilku przydatnych narzędzi, jak chociażby takie, umożliwiające szybkie robienie zrzutów ekranu. Winstep Nexus Dock dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim jest niezwykle prosty w obsłudze, więc nie powinni mieć z nim problemów nawet początkujący użytkownicy. Poza podstawowymi funkcjami opisanymi powyżej, możemy znaleźć tutaj także cały szereg opcji pozwalający na spersonalizowanie paska skrótów (dodawanie/usuwanie skrótów, konfiguracja motywów kolorystycznych, efektów graficznych oraz wiele, wiele innych). Warto także dodać, że program jest całkowicie darmowy.

Podobne Pozostałe

 • LinuxLive USB Creator (LiLi)

  LiLi czyli LinuxLive USB Creator to wyjątkowe narzędzia pozwalające na tworzenie bootowalnych wersji systemu Linux, które uruchamiane mogą być bezpośrednio z napędu USB - pendrive'a, zewnętrznego dysku itp.

 • Launchy 2.5

  Launchy to program, który przyda się każde osobie pracującej na komputerze. Dlaczego? Powód jest prosty - zajęcie tego typu wiąże się z koniecznością otwierania przeróżnych programów i plików, jak sesje, projekty, aplikacje, dokumenty czy pliki audio i wideo.

 • Archivarius 3000

  Niedostępny za darmo Archivarius 3000 4.49 to program do efektywnego przeszukiwania korespondencji elektronicznej.

 • Gameplay Time Tracker

  Ciekawy i przydatny program pozwalający kontrolować czas spędzony z grami komputerowymi zainstalowanymi w systemie Windows.

 • Notepad++

  Dostępny za darmo Notepad++ to doskonały edytor źródłowy dla programistów, który jest niesamowicie użytecznym narzędziem pracy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Winstep Nexus Dock 14.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie