Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TweakRAM 7.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Elcor Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.01.2015
Rozmiar: 2,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 55

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TweakRAM 7.1

Jeśli chcielibyście w szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób przyspieszyć pracę swojego komputera bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci RAM, wystarczy zainstalować niewielki ale jednocześnie skuteczny program o nazwie TweakRAM. Narzędzie to powinno przypaść do gustu także nieco mniej zaawansowanym użytkownikom.

To przede wszystkim za sprawą intuicyjnego menu w języku polskim. Jego działanie sprowadza się do optymalizacji pamięci operacyjnej, co powoduje przyspieszenie pracy komputera za czym idzie zwiększenie jego efektywności. TewakRAM defragmentuje pamięć RAM oraz szybko zwalnia zasoby, które są w danej chwili niepotrzebnie zajęte. W ten prosty sposób przyspiesza pracę sprzętu. Warto dodać, że całość zajmuje niespełna 3MB i z powodzeniem może być instalowana nawet na nieco starszych komputerach. Do dodatkowych funkcjonalności zaliczyć należy możliwość czyszczenia historii schowka, ostatnio używanych dokumentów oraz wyświetlanie dokładnych informacji na temat zainstalowanej wersji BIOS-u.

Podobne Pozostałe

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...

 • Atomic Clock Sync

  W Internecie możemy napotkać wiele różnego rodzaju aplikacji. Zdecydowana większość z nich jest bardo użyteczna, jednak trafia się mnóstwo programów o wątpliwej przydatności, a także kuriozów, z którymi nie za bardzo wiadomo, co robić.

 • Stickies

  Stickies 7 to aplikacja, która przydać się może dosłownie wszystkim użytkownikom – zarówno tym bardzo zabieganym, jak i mniej.

 • Bluetooth Radar

  Bluetooth Radar to proste zarówno w działaniu, jak i w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zlokalizować wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth, które znajdują się w zasięgu naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TweakRAM 7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie