Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TweakRAM 7.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Elcor Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.01.2015
Rozmiar: 2,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 55

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TweakRAM 7.1

Jeśli chcielibyście w szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób przyspieszyć pracę swojego komputera bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci RAM, wystarczy zainstalować niewielki ale jednocześnie skuteczny program o nazwie TweakRAM. Narzędzie to powinno przypaść do gustu także nieco mniej zaawansowanym użytkownikom.

To przede wszystkim za sprawą intuicyjnego menu w języku polskim. Jego działanie sprowadza się do optymalizacji pamięci operacyjnej, co powoduje przyspieszenie pracy komputera za czym idzie zwiększenie jego efektywności. TewakRAM defragmentuje pamięć RAM oraz szybko zwalnia zasoby, które są w danej chwili niepotrzebnie zajęte. W ten prosty sposób przyspiesza pracę sprzętu. Warto dodać, że całość zajmuje niespełna 3MB i z powodzeniem może być instalowana nawet na nieco starszych komputerach. Do dodatkowych funkcjonalności zaliczyć należy możliwość czyszczenia historii schowka, ostatnio używanych dokumentów oraz wyświetlanie dokładnych informacji na temat zainstalowanej wersji BIOS-u.

Podobne Pozostałe

 • Uninstall Tool

  Pobierz Uninstall Tool do odinstalowywania zbędnych aplikacji!

 • Your Uninstaller!

  Your Uninstaller! to niezwykle prosta w obsłudze i popularna na całym świecie aplikacja, która służy do odinstalowywania zbędnego oprogramowania ze środowiska Windows.

 • GTK+ 2.6 Runtime Environment

  Pobierz GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za darmo. GTK+ 2.18.5 Runtime Environment jest niezbędny do uruchamiania niektórych programów. Free download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Simple Port Forwarding

  Simple Port Forwarding to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca szybkie przekierowanie i otwieranie portów na routerze, która większość operacji wykonuje automatycznie, a zadaniem użytkownika jest jedynie podanie niezbędnych danych do przekierowania, takich jak model routera, nazwa użytkownika, hasło dostępu, a także określenie który port ma zostać przekierowany lub ewentualnie otwarty i dla jakiej aplikacji.

 • Launchy 2.5

  Launchy to program, który przyda się każde osobie pracującej na komputerze. Dlaczego? Powód jest prosty - zajęcie tego typu wiąże się z koniecznością otwierania przeróżnych programów i plików, jak sesje, projekty, aplikacje, dokumenty czy pliki audio i wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TweakRAM 7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie