Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StatBar 2.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: Globe Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2015
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 35

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis StatBar 2.4

StatBar to dość proste w użyciu ale jednocześnie niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu narzędzie. Za jego pomocą instalujemy specjalny pasek w górnej części ekranu, który informuje nas na bieżąco o wszystkich najważniejszych parametrach naszego komputera.

Wśród nich znajdziemy między innymi informacje na temat ilości dostępnej pamięci operacyjnej, obciążeniu procesora, włączonych klawiszach specjalnych (Caps Lock, Num Lock itd) oraz kilka innych - łącznie jest aż 19 różnego rodzaju modułów informujących nas o stanie sprzętu i poszczególnych jego podzespołów. Ponadto do naszej dyspozycji oddanych zostało aż sześć różnych schematów kolorystycznych, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Warto dodać, że narzędzie nie zajmuje wiele miejsca na dysku i nie spowalnia pracy systemu przez co może być instalowane nawet na nieco starszych komputerach. StatBar docenią wszyscy, którym zależy na zoptymalizowaniu działania sprzętu przy codziennej pracy z komputerem. Pomimo braku polskiego języka, jego obsługa jest banalnie prosta.

Podobne Pozostałe

 • SlimDrivers

  SlimDrivers jest aplikacją służącą do zarządzania sterownikami działającymi w systemie Windows.

 • TweakRAM

  Jeśli chcielibyście w szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób przyspieszyć pracę swojego komputera bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci RAM, wystarczy zainstalować niewielki ale jednocześnie skuteczny program o nazwie TweakRAM.

 • LinuxLive USB Creator (LiLi)

  LiLi czyli LinuxLive USB Creator to wyjątkowe narzędzia pozwalające na tworzenie bootowalnych wersji systemu Linux, które uruchamiane mogą być bezpośrednio z napędu USB - pendrive'a, zewnętrznego dysku itp.

 • .NET Framework Cleanup Tool

  .NET Framework Cleanup Tool to niewielki i niezwykle prosty w użyciu, darmowy program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wybranych przez użytkownika bibliotek typu .NET Framework.

 • CzasoWyłącznik

  CzasoWyłącznik to w pełni darmowe, proste w użyciu, polskie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zautomatyzować proces włączania/wyłączania lub ponownego logowanie się do komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StatBar 2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie