Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rufus 2.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Pete Batard / Akeo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2015
Rozmiar: 0.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 53

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Rufus 2.0

Rufus to bardzo proste w użyciu narzędzie, które w szybki sposób pozwoli użytkownikowi na sformatowanie pamięci USB oraz stworzenie z nich bootowalnych obrazów ISO dla wybranych programów i aplikacji. Całość dodatkowo może pochwalić się polskim menu, przez co nawet najmniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć problemów z jego obsługą. Co ważne, całość nie wymaga instalacji na dysku twardym naszego komputera. Rufus jest gotowy do działania zaraz po jego pobraniu.

Po uruchomieni, program automatycznie wykrywa zainstalowane pamięci USB (dyski zewnętrzne, pendrive'y, itp) i umożliwia ich szybki sformatowanie. Ponadto po sformatowaniu możemy utworzyć z nich bootowalny nośnik z systemem operacyjnym, który umożliwi odpalenie go bez konieczności instalacji na dysku twardym. Rufus zaskakuje także pod kątem szybkości działania (według danych producenta - narzędzie to jest około 30% szybsze od aplikacji tego typu proponowanych przez konkurencję). Działą niezwykle sprawnie nawet na nieco starszych komputerach. Poza tym aplikacja jest całkowicie darmowa.

Podobne Pozostałe

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie

 • SHAREit

  Bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze program do szybkiego i bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy komputerem i urządzeniami mobilnymi.

 • StatBar

  StatBar to dość proste w użyciu ale jednocześnie niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu narzędzie. Za jego pomocą instalujemy specjalny pasek w górnej części ekranu, który informuje nas na bieżąco o wszystkich najważniejszych parametrach naszego komputera.

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rufus 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie