Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rufus 2.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Pete Batard / Akeo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2015
Rozmiar: 0.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 54

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Rufus 2.0

Rufus to bardzo proste w użyciu narzędzie, które w szybki sposób pozwoli użytkownikowi na sformatowanie pamięci USB oraz stworzenie z nich bootowalnych obrazów ISO dla wybranych programów i aplikacji. Całość dodatkowo może pochwalić się polskim menu, przez co nawet najmniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć problemów z jego obsługą. Co ważne, całość nie wymaga instalacji na dysku twardym naszego komputera. Rufus jest gotowy do działania zaraz po jego pobraniu.

Po uruchomieni, program automatycznie wykrywa zainstalowane pamięci USB (dyski zewnętrzne, pendrive'y, itp) i umożliwia ich szybki sformatowanie. Ponadto po sformatowaniu możemy utworzyć z nich bootowalny nośnik z systemem operacyjnym, który umożliwi odpalenie go bez konieczności instalacji na dysku twardym. Rufus zaskakuje także pod kątem szybkości działania (według danych producenta - narzędzie to jest około 30% szybsze od aplikacji tego typu proponowanych przez konkurencję). Działą niezwykle sprawnie nawet na nieco starszych komputerach. Poza tym aplikacja jest całkowicie darmowa.

Podobne Pozostałe

 • StrokeIt

  StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze.

 • Weryfikator

  Weryfikator to świetne, darmowe narzędzie idealne dla każdego kto ma problem z błędnym wpisywaniem numerów PIN, REGON itd.

 • LinuxLive USB Creator (LiLi)

  LiLi czyli LinuxLive USB Creator to wyjątkowe narzędzia pozwalające na tworzenie bootowalnych wersji systemu Linux, które uruchamiane mogą być bezpośrednio z napędu USB - pendrive'a, zewnętrznego dysku itp.

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • CzasoWyłącznik

  CzasoWyłącznik to w pełni darmowe, proste w użyciu, polskie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zautomatyzować proces włączania/wyłączania lub ponownego logowanie się do komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rufus 2.0



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie