Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

.NET Framework Cleanup Tool 6.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Aaron Stebner's WebLog
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.04.2015
Rozmiar: 0.25 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 54

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis .NET Framework Cleanup Tool 6.0

.NET Framework Cleanup Tool to niewielki i niezwykle prosty w użyciu, darmowy program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wybranych przez użytkownika bibliotek typu .NET Framework. Dzięki niemu możemy pozbyć się z systemu Windows wersji od .NET Framework 1.0, aż do 4.5.2. Po uruchomieniu, aplikacja samodzielnie wyrywa i automatycznie usuwa pliki dla wskazanej wersji .NET Framework.

Co więcej, całość kasuje także wszystkie ścieżki, klucze w rejestrze systemowym oraz różnego rodzaju wartości powiązane z Windows Installer, jak również wszystkie pozostałe elementy instalatora framework'ów. Całość zajmuje niewiele miejsca i pomimo braku polskiego języka jest niezwykle prosta w obsłudze. Niewątpliwą zaletą narzędzie jest także jego szybkość działania. Po usunięciu wskazanych bilbiotek .NET Framework, użytkownik bez najmniejszych problemów może zainstalować ich najnowszą dostępną wersję bez jakichkolwiek obaw o wystąpienie nieoczekiwanych konfliktów podczas procesu instalacyjnego.

Podobne Pozostałe

 • Intel Extreme Tuning Utility

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony z myślą o podkręcaniu i monitorowaniu pracy procesora oraz układów graficznych firmy Intel.

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)

 • Winstep Nexus Dock

  Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS.

 • Calculator Prompter

  Standardowy kalkulator systemowy, który dostępny jest w menu Akcesoria w systemie operacyjnym Windows niestety nie zawsze okazuje się wystarczający. Umożliwia bowiem skorzystanie jedynie z podstawowych funkcjonalności. Jeśli chcielibyśmy liczyć nieco bardziej skomplikowane równania, warto zwrócić uwagę na darmowy Calculator Prompter.

 • Atomic Clock Sync

  W Internecie możemy napotkać wiele różnego rodzaju aplikacji. Zdecydowana większość z nich jest bardo użyteczna, jednak trafia się mnóstwo programów o wątpliwej przydatności, a także kuriozów, z którymi nie za bardzo wiadomo, co robić.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: .NET Framework Cleanup Tool 6.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie