Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

.NET Framework Cleanup Tool 6.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Aaron Stebner's WebLog
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.04.2015
Rozmiar: 0.25 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 59

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis .NET Framework Cleanup Tool 6.0

.NET Framework Cleanup Tool to niewielki i niezwykle prosty w użyciu, darmowy program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wybranych przez użytkownika bibliotek typu .NET Framework. Dzięki niemu możemy pozbyć się z systemu Windows wersji od .NET Framework 1.0, aż do 4.5.2. Po uruchomieniu, aplikacja samodzielnie wyrywa i automatycznie usuwa pliki dla wskazanej wersji .NET Framework.

Co więcej, całość kasuje także wszystkie ścieżki, klucze w rejestrze systemowym oraz różnego rodzaju wartości powiązane z Windows Installer, jak również wszystkie pozostałe elementy instalatora framework'ów. Całość zajmuje niewiele miejsca i pomimo braku polskiego języka jest niezwykle prosta w obsłudze. Niewątpliwą zaletą narzędzie jest także jego szybkość działania. Po usunięciu wskazanych bilbiotek .NET Framework, użytkownik bez najmniejszych problemów może zainstalować ich najnowszą dostępną wersję bez jakichkolwiek obaw o wystąpienie nieoczekiwanych konfliktów podczas procesu instalacyjnego.

Podobne Pozostałe

 • Toolbar Cleaner

  Toolbar Cleaner to proste w użyciu, darmowe narzedzie, dzieki któremu pozbędziemy się niechcianych pasków narzędziowych oraz niepotrzebnych dodatków z naszej przeglądarki internetowej.

 • Advanced Uninstaller PRO

  Advanced Uninstaller PRO to dość zaawansowane ale jednocześnie proste w użyciu narzędzie, które służy do odinstalowywanie różnego rodzaju gier i aplikacji z pamięci naszego komputera.

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...

 • KM Wakeup

  KM Wakeup 1.6 to bardzo użyteczna aplikacja dla posiadaczy systemów Windows, którzy pracują na komputerze. Ten niewielki, ważący zaledwie 2,75 MB programik pozwoli na automatyczne wyłączenie komputera.

 • Advanced IP Scanner

  Advanced IP Scanner to darmowy i przede wszystkim prosty w użyciu program, który umożliwia szybkie skanowanie sieci lokalnych w celu zlokalizowania różnego rodzaju aktywnych urządzeń takich, jak routery, smartfony, komputery, tablety, itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: .NET Framework Cleanup Tool 6.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie