Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ManicTime 3.3.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: ManicTime
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2015
Rozmiar: 8 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 26

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ManicTime 3.3.5

ManicTime to prosty w obsłudze i w pełni darmowy program, za pomocą którego możemy śledzić wszelką aktywność użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows. Narzędzie sprawdzi się zarówno w niewielkiej firmie lub przedsiębiorstwie, jak również w domu, np.  do kontroli własnej pracy, działań dziecka w sieci itp.

Za pomocą programu ManicTime możemy monitorować aktywność użytkownika podczas korzystania z komputera. Program zapewnia wgląd między innymi w czas pracy z konkretnym programem lub aplikacją, listę odwiedzanych stron internetowych, uruchamiane aplikacje, wykonywane akcje itp. Jest to świetny sposób zarówno na sprawdzanie własnej aktywności przy komputerze, jak również dobry sposób na kontrolę rodzicielską lub sprawdzanie wydajności pracowników w firmie. 

Za pomocą programu możemy również monitorować informacje na temat bezczynności danego użytkownika, co pozwoli na zmotywowanie do bardziej wydajnej pracy itp. Wszystkie zebrane przez program informacje są przedstawiane w postaci czytelnego i prostego wykresu graficznego, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z interpretacją danych. Oprócz tego możemy szybko i sprawnie utworzyć raport aktywności wybranego użytkownika i zapisać go na przykład w programie Microsoft Excel. W ten sposób sprawdzimy, z jakiego programu najczęściej korzysta dziecko i jak późno wyłącza komputer.

Podobne Pozostałe

 • SHAREit

  Bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze program do szybkiego i bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy komputerem i urządzeniami mobilnymi.

 • Weryfikator

  Weryfikator to świetne, darmowe narzędzie idealne dla każdego kto ma problem z błędnym wpisywaniem numerów PIN, REGON itd.

 • Winstep Nexus Dock

  Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS.

 • Adobe Flash Player Uninstaller

 • StrokeIt

  StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ManicTime 3.3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie